Вчені створили батарейку, що заряджається за 6 хвилин

Збір коштів на потреби армії України
18.08.2015

Вчені створили батарейку, що заряджається за 6 хвилин

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту на чолі з доктором Джу Лі змогли створити акумуляторну батарею, для зарядки якої необхідно лише 6 хвилин, а заряд вона тримає протягом трьох днів. Про це повідомляє TheKievTimes.ua.

Як пояснює команда вчених, акумулятор зберігає енергію в еластичних міні-гранулах, які здатні стискатись (з втратою енергії) та розширюватись (для збільшення ємності заряду).

Така технологія дозволяє новинці зберігати більше електроенергії, ніж інші звичайні акумулятори такого ж розміру. Також для створення батареї розробники використали алюмінієві наночастинки, а не більш поширений графіт, тому вона потужніша за традиційні аналоги.

Хоча доктор Джу Лі запевняє, що процес виробництва таких акумуляторів в промислових масштабах можна легко автоматизувати, однак про масові продажі у найближчий час мова не йде. Справа в тому, що процес отримання алюмінієвих наночасточок дуже дорогий, хоча ціна самого алюмінію відносно невисока.

Наразі команда науковців оформляє патент на свою розробку. Паралельно вони шукають спосіб зменшення вартості виробництва наночасток.
 


 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Ще більше цікавого

«Розумні» кришки можуть визначати свіжість молока

Рівняни від спеки рятуються у… фонтанах [Фото+Відео]

Ідеальне жіноче й чоловіче тіло на пляжі [Інфографіка]

Як би виглядали принци з мультиків у реальності [Фото]

Тарифи на 3G від українських операторів [Інфографіка]

Які геніальні винаходи належать українцям 

 

, , , , , переглядів: 589

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *