Велопробіг «Стежка пам’яті УПА» відбудеться на Демидівщині

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2021

Велопробіг «Стежка пам’яті УПА» відбудеться на Демидівщині

Демидівська молодіжна рада та ГО «Сприяння розвитку села» запрошують на велосипедний пробіг «Стежка пам’яті УПА».

Велопробіг відбудеться з метою популяризації здорового та свідомого способу життя, а також велоспорту, як елементу проведення активного та корисного дозвілля та відвідання місць пам’яті Української повстанської армії на теренах Демидівської територіальної громади. Також велопробіг буде приурочений до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Захід такого масштабу відбудеться вперше у нашій громаді і пройде через 7 населених пунктів та 7 пам’ятних місць, пов’язаних з діяльністю УПА, де для учасників будуть організовані невеликі краєзнавчі екскурси. Буде цікаво і драйвово!

Про це йдеться на сайті Демидівської селищної ради.

Пробіг пройде за наступним маршрутом: Демидівка – Рогізне – Вовковиї – Пащиха – Калинівка – Рудка – Лішня. Загальна протяжність дистанції 27 км. Детальна схема руху доступна за посиланням https://www.google.com/maps/d/embed?mid=13kvf9-afC11euQ03rgd_snx0oaoq2eFI&hl=uk

На завершення учасників чекатиме розважальна програма і смачне частування на березі Демидівського ставу!

Захід відбудеться 23 серпня, старт о 10:30 від Будинку культури смт Демидівка. Бажаючим взяти участь у велопробігу необхідно зареєструватися у формі (всі зареєстровані учасники отримають велосувеніри).

Контактна особа з питань організації велопробігу: Сергій Щербатюк, 096-9502788

, переглядів: 1 216

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *