Велосипед, який неможливо вкрасти [Фото]

Збір коштів на потреби армії України
17.09.2015

Велосипед, який неможливо вкрасти [Фото]

Троє молодих підприємців із Чилі стверджують, що їм вдалося вирішити одну із найголовніших проблем велосипедистів – те, що їх часто крадуть.
 
Як стверджують 22-річний Крістобаль Кабелло, 22-річний Андрес Рої Еггерс та 23-річний Хуан Хосе Монсальве, вони винайшли велосипед, який неможливо вкрасти, бо сам по собі він є протиугінним замком, повідомляє CNN.
 
 
 
На створення велосипеда студента Крістобаля Кабелло рік тому надихнула крадіжка його транспортного засобу. Тому і з`явився велосипед моделі Yerka зі спеціальною рамою, яка “складається” як замок за 10 секунд.
 
 
 
Рамка має механізм “роздвоєння”, що дозволяє “обернути” велосипед навколо будь-якого дерева чи фонарного стовпа.
 
 
Єдиний спосіб вкрасти його – розпиляти. Але це зробить велосипед непридатним для їзди, а отже – нецікавим для зловмисників.
 
 
За рік трійця підприємців отримала замовлення на 300 велосипедів. Хлопці навіть покинули навчання в університеті, аби повністю віддатися проекту.
 
Вони виграли грант від уряду на суму, еквівалентну 91 тисячі євро. Для інвестицій обрали найпростіший спосіб – краудфандінг. Необхідну суму зібрали через соцмережі та сайт Indiegogo. Наразі молоді підприємці продали 200 велосипедів – більшість у США та Європу. Вартість перших двоколісних склала $400 доларів за одиницю. Пізніше ціна виросла до $500-600
 
Фото: telecinco.es
 
 
 
 
, , , переглядів: 847

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *