Відбулась перша гра рівненської “Ліги Сміху”

Збір коштів на потреби армії України
23.05.2017

 

Днями у міському палаці культури Текстильник відбулись ігри  1/8 сезону  рівненської “Ліги Сміху”. Загалом участь брало 10 команд з різних міст України та 2 рівненські.

Зокрема, до 1/4  увійшли: ”Таня – Мандрівниця”, ’’Збірна Львова”, ”Майлі Сайрус”, ”Мамині діти”, ”Бобриня Нікітіч”, ”Ми з 90 – х’’, ’’Чак Норіс” , ”Крик Вільгельма’’, ”Олег Вояж” та ”СМТ”. ” Френдзона” та” Анфас” покинули лігу за результатами голосування тренерів.

Учасниця рівненської команди ”Майлі Сайрус”, Марина Федорчук поділилась своїми враженнями від гри та розповіла як готувалась її команда:

 

– Підготовка в нас була дуже плідна. Це було 5 днів від ранку й до ночі виснажливих репетицій, а потім редактур. Не спали ночами, не їли, були мішки під очима такі, що можна картоплю туди класти. Проте воно того варте. Зараз емоції в нас шикарні, бо ми в 1/4, хоч пройшли туди через батл, але пройшли.

У складі тренерського журі був учасник “Ліги Сміху”  на каналі 1+1, Віктор Іваницький («Віц»), розповів як готувався до гри зі своїми командами та чи важко було оцінювати інші:

 

-Я приїхав буквально за день до гри. Причина проста. В тому сезоні в мене виходило приїжджати раніше, а в цьому сезоні в мене трохи інша зайнятість. До того ж, я тренер запорізької  “Ліги Сміху”. І запорізька проходила за день до рівненської тому, так вийшло. На підготовку витратили б трохи більше часу, відповідно результат був би трохи кращим. З іншого боку в мене пройшло дві команди і я цьому радий. Інші команди було дуже важко судити, бо переживав за них, як за свої.

 

Варто додати, що 1/4 гра цього сезону запланована на вересень, без  участі команд, які залишились в 1/8.

До теми:

У РДГУ розіграли Студентський кубок КВН

Топ-5 коміків Рівного

У Рівному пройшла “Ліга Сміху”

, , переглядів: 1 609

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *