Види жіночих ділових костюмів: різноманітність фасонів

Збір коштів на потреби армії України
26.07.2017

Види жіночих ділових костюмів: різноманітність фасонів

Жіночий костюм складається з верхньої частини, представленої жакетом або піджаком, і нижньої – у вигляді брюк або спідниці. Є ще один різновид модного ділового одягу, який складається з трьох елементів – плюс, нижня частина у вигляді спідниці або штанів, жилета і піджака.

Види жіночих костюмів: англійський, апрески, брючний і «Шанель». Серед усього розмаїття фасонів цього ділового одягу варто виділити такі види жіночих костюмів:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Англійський костюм. Ця модель відрізняється строгістю і стриманість, представлена вона приталеним піджаком з лацканами і вузькими брюками або спідницею-олівцем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Апрески. Одяг, призначений для відпочинку після лижних походів. Зазвичай являє собою теплий комплект, виконаний із щільного трикотажу, завдяки чому одяг має такі властивості, м’якість і підвищений комфорт.

Взагалі, брючний костюм – вид жіночого ділового костюму, яким був запозичений з чоловічої моди в 30-х роках ХХ століття. У той час його носили Коко Шанель, Марлен Дітріх, Грета Гарбо.

 

 

 

 

 

Однак в моду модель увійшла тільки в кінці 60-х років, завдяки цікавій подачі Ів Сен Лорана.

«Шанель». Це легендарна модель, яка складається з спідниці-олівця і приталеного жакета з круглим вирізом.

Як декоративні елементи, які використовуються при пошитті піджака, служила контрастна обробка по краях і дрібні металеві ґудзики.

, , , , переглядів: 4 251

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *