Відпочити в Туреччині і не збанкрутіти – як вберегтися від шахраїв на курорті

Збір коштів на потреби армії України
11.03.2020

Відпочити в Туреччині і не збанкрутіти – як вберегтися від шахраїв на курорті

Відпочинок у Туреччині має велику кількість переваг: країна поруч, чудове море і розвинена інфраструктура для відпочинку на кожен гаманець. Разом з тим, варто пам’ятати, що туристи є здобиччю для великої кількості “хижаків”, які полюють на гроші, пише znaj.ua.

Обмінники

Навіть в обмінниках будьте готові до того, що вас захочуть надурити: замість поміняти 200 доларів обміняють лише 150. Тому обмінюйте гроші лише в офіційних пунктах, перераховуйте гроші на місці і не бійтесь апелювати до місцевої поліції.

Ринок послуг

Будьте готові, що поїздка на таксі, похід у салон, тощо може завершитись сценою, в якій від вас вимагають величезну суму пояснюючи це спеціальним тарифом на честь свята чи вихідного дня. Не вірте такому, особливо таксистам. Як і з обмінниками, будьте спокійні і погрожуйте поліцією. У кафе та ресторанах часто приносять завищений чек і кажуть, що така ціна тому, що в меню – стара, його не встигли оновити. Знову ж, будьте спокійні та говоріть про поліцію.

Ринки і базари

Купити в Туреччині є що, і про це знає місцеве населення. Тому існує розроблена схема маніпуляцій із цінниками чи презентацією товарів. Так, продавець може написати ціну за пів кілограма, проте ніде не зазначити цього. Тут також головне не боятись, бути спокійним, перепитувати про все і брати товар до рук лише в останню чергу.

, , переглядів: 643

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *