Відвідувачів зі «звіриними» прізвищами пускатимуть у Рівненський зоопарк за півціни

Збір коштів на потреби армії України
02.08.2017

Відвідувачів зі «звіриними» прізвищами пускатимуть у Рівненський зоопарк за півціни

 Рівненський зоопарк відзначатиме 35-річчя від дня заснування. У рамках святкування цієї дати відбудеться низка заходів.

Так, 3 серпня – відбудеться семінар для спеціалістів зоопарків України та гостей з Польщі та Чехії на тему «Вигодовування молодняка диких та домашніх тварин в умовах неволі».

Щасливі власники «звіриного» прізвища мають унікальну можливість отримати знижку 50% на вхід на територію зоопарку, а хто прийде на святкування в костюмі тварини отримує безкоштовний вхід.

А 6 серпня – зоопарк запрошує всіх рівнян та гостей міста на святкування. Крім того, щасливі власники «звіриного» прізвища мають унікальну можливість отримати знижку 50% на вхід на територію зоопарку, а хто прийде на святкування в костюмі тварини отримує безкоштовний вхід.

У програмі свята:
– театралізована вистава «Весела арифметика» від лялькового театру;
– аніматори на ходулях;
– шоу мильних бульбашок;
– унікальне наукове шоу;
– майстер-клас з гончарства.

Початок о 12:00.

Джерело: http://volyn.com.ua/news/82520-vidviduvachiv-zi-zvirinimi-prizvishchami-puskatimut-u-rivnenskiy-zoopark-za-pivcini.html

, , переглядів: 759

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *