Вільна галактика: як висміяли нову уніформу “МакДональдс”

Збір коштів на потреби армії України
04.05.2017

Вільна галактика: як висміяли нову уніформу “МакДональдс”

У “Макдональдс” вирішили переодягнути своїх співробітників і представили нову темно-сіру форму, яку незабаром можна буде побачити в ресторанах. Але практичні і непомітні кольори нагадали відвідувачам про інший обслуговуючий персонал ― працівників відомої “Зірки смерті”.

Звичні кольорові сорочки замінять на непомітний одяг сірих відтінків. Форма створена за допомогою іменитих дизайнерських студій Waraire Boswell і Bindu Rivas і, як стверджують представники компанії, пошита вона на основі переваг співробітників і клієнтів, орієнтована на “комфорт, зручність, функціональність і сучасний професіоналізм» і введена для того, щоб співробітники компанії “відчували гордість, коли носять її”.

Однак практичний сірий колір, який в найближчому майбутньому з’явиться в ресторанах США, а потім і в інших країнах світу, вже зіткнувся з глузуванням і критикою. Співробітників в новому одязі порівнюють з передвісниками техногенного кінця світу і майбутнього антиутопії, в якому все похмуро і мляво, а люди ходять строєм або є рабами.

Наприклад “Голодні ігри”

 

 

«Нова уніформа в «Макдональдсі» виглядає так, ніби вони заманюють покупців бургерами і фрі, а потім захоплюють їх і тримають в заручниках».

І про країни, де однаково одягаються всі громадяни.

 

«Скоро для уніформи в «Макдональдсі» буде необхідна певна стрижка.

 

І, звичайно, жарти про «Зірку смерті»:

«Нова уніформа в «Макдональдсі» виглядає так, ніби Імперія все ж перемогла.

Тепер коли ви будете замовляти обід, вам доведеться мати справу з «Першим орденом».

«Я так розумію, вони побудували «Макдональдс» на «Зірці смерті».

 

 

І звичайно ж, жарти про нацистів та довічно ув’язнених:

 

Так що, приречені ми чи ні, але у одному із американських Макдональдсів, жінка працює 44 роки, їй 94 роки і вона – задоволена своїм життям та роботою.

, переглядів: 1 035

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *