Витівки та дивацтва знаменитих художників

Збір коштів на потреби армії України
30.11.2015

Витівки та дивацтва знаменитих художників
Зазвичай художники відрізняються від середньостатистичних жителів. Для плідної роботи їм необхідна увага, схвалення або засудження глядача. Тому часто епатаж з творчості вони переносять і в життя. У цьому огляді представлено 5 художників, що мали найбільш ексцентричні і дивовижні звички, пише Всвіті.

 

Караваджо

 

  

Згадуючи картину «Воскресіння Лазаря» Караваджо, варто відзначити, що художник писав її з особливим завзяттям. Непереборне бажання досягти максимальної схожості з реальністю змусило живописця відправитися на цвинтар. Більше того, він змусив робочих викопати тіло похованого три дні тому чоловіка і тримати його в потрібній позі до тих пір, поки майстер не зробить начерки.

  

 

Леонардо Да Вінчі

  

Унікум і людина, яка випередила свій час, Леонардо да Вінчі, крім усього іншого щодня ставив досліди на своїх можливостях. Будучи твердо впевненим, що перші 15 хвилин після пробудження найплідніші, да Вінчі на добу спав тільки 4:00.

Також Леонардо да Вінчі обожнював шифрувати послання. Він писав рядки лівою рукою, справа наліво, в дзеркальному відображенні. І все ж великий художник ніколи не підписував свої роботи, сподіваючись, що його стиль впізнає кожен. 

Вінсент Ван Гог

 

 

 

Всупереч поширеній думці про те, що Ван Гог відрізав собі у вухо, в реальності художник позбувся тільки мочки вуха. До подібної несамовитості Ван Гога довела хвороба – шизофренія, що переросла потім у маніакально-депресивний синдром. На жаль, не впоравшись з хворобою, художник позбавив себе життя, власноруч вистріливши в живіт. 

Анрі Матісс

 

 

 

Анрі Матісс теж мав свої дивацтва. Якось у художника з’явився страх сліпоти. Він навіть вивчився грі на скрипці, щоб у разі втрати зору, заробляти собі на життя вуличним виконанням. 

Сальвадор Далі

 

 

 

Мабуть, найбільш епатажну поведінку мав Сальвадор Далі. Художник гуляв вулицями із мурахоїдами на повідку, вирушав на виставку в костюмі водолаза.

Засинав він теж нестандартно, з ключем у руці. Коли Далі починав дрімати, його рука розслаблялась, а ключ падав, вдаряючись об тарілку. Пробуджуючись, він тут же записував свої сни, які ставали потім розгадками тих чи інших його завдань. 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше цікавих фактів

Дівчина показала на своєму тілі столітню історію тату [Відео]

Створили фільм, який покажуть лише через 100 років [Відео]

Фантастичні фотографії, зроблені безпілотниками [Фото]

Що таке Чорна п`ятниця?

Манікюр для тих, хто ненавидить фарбувати нігті [Відео]

, , , , переглядів: 1 353

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *