Вже сьогодні у Рівному презентують арт-проект «Весна Івасюка»

Збір коштів на потреби армії України
04.03.2017

Вже сьогодні у Рівному презентують арт-проект «Весна Івасюка»

4 березня, до річниці з Дня народження одного із найвидатніших українських музикантів, Рівненський Міський Будинок Культури готує унікальний арт-проект «Весна Івасюка».

Володимир Івасюк – один із творців української естрадної музики, той хто за своє коротке життя написав більше ста пісень мовою держави, яка ще не існувала на карті, але була викохана і виплекана у його серці. Митець, який надто любив Україну у піснях і за це поклав своє життя. Це його весна, весна Івасюка.

Читайте також: Гурт «МЕРІ» проанонсував свій концерт у Рівному (ВІДЕО)

У програмі проекту на рівнян чекають:

15:00 – відкриття виставки у Виставковій залі МБК, на якій будуть представлені унікальні експонати з Чернівецького меморіального музею ім. В. Івасюка.

16:00 – показ кінострічок та біографічних фільмів про видатного композитора, поета та співака

17:00 – концерт пам’яті Володимира Івасюка за участі відомих місцевих виконавців, серед яких Народна артистка України Наталя-Марія Фарина, ансамбль народний аматорський ансамбль народної музики «Наспів», вокальне тріо «Лісова пісня», Юрій Поліщук та гурт «Чорні черешні», фіналіст вокального шоу «Голос країни» Микола Бобрик, гурт «Travelling the world», Олексій Казанцев, Адлібітум, «Соколи» та інші.

Читайте також: До Рівного з концертом завітає відомий піаніст Єгор Грушин

Спеціальні гості – рідні сестри легендарного Володимира Івасюка Оксана Івасюк та Галина Криса (Івасюк) з чоловіком Любомиром Крисою – відомим львівським фотомитцем, автором фотоальбому «Вернись із спогадів…Володимир Івасюк».Серед запрошених гостей є також директор Чернівецького меморіального музею ім. В. Івасюка Мирослав Лазарук – письменник, журналіст, критик, мистецтвознавець. Ці люди із задоволенням погодилися приїхати, адже їм є що розповісти, а нам є за кого із вдячністю вклонитися.

Не пропустіть. 4 березня, Міський Будинок Культури. Довідки за тел. 097-055-3221.

, , , , переглядів: 1 039

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *