Вже цього тижня Рівне прийматиме Єгора Грушина з програмою «Solo Piano»

Збір коштів на потреби армії України
14.03.2017

Вже цього тижня Рівне прийматиме Єгора Грушина з програмою «Solo Piano»

На фото Єгор Грушин (v-ticket.com.ua)

18 березня Рівне вперше прийматиме Єгора Грушина з програмою «Solo Piano», в яку входять найкращі твори альбомів композитора, у великому залі Міського Будинку Культури. Ця програма є настільки актуальною, що відомий шведський лейбл «1631 Recordings» видав збірку творів композитора, під назвою «Solo Piano Works Vol.1».

Читайте також: Концерти, вистави та мистецькі проекти: анонс заходів у Рівному на всю весну

Минулого року програма «Solo Piano» презентувалась в декількох містах і зібрала аншлаги. Поціновувачі неокласичної музики отримають нагоду пройнятись акустичним полотном музиканта-віртуоза, який проживає кожну свою ноту із витонченим смаком, легкістю та щирістю.

Єгор Грушин – яскравий український композитор та піаніст. Стиль, в якому творить композитор – сучасна класика (modern classical), яка є легкою для сприйняття, але водночас і насиченою різноманітними мелодіями та патернами, які наче й нові і водночас як забуті старі, заховані десь глибоко в нашій душі.

Читайте також: «Бумбокс» презентували відвертий кліп на нову пісню «Колишня»(ВІДЕО)

Якщо ви хочете провести цей вечір особливо, із близькими вам людьми, на концерті Єгора Грушина «Solo Piano» це можна буде зробити у затишній та інтимній атмосфері.

Концерт відбудеться 18 березня у концертній залі Міського будинку культури, що у парку ім. Шевченка. Початок о 19 годині.

, , , , переглядів: 1 088

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *