Волинянин був свідком вбивства американського президента [Відео]

Збір коштів на потреби армії України
26.11.2015

Волинянин був свідком вбивства американського президента [Відео]

 

Весь світ сколихнуло зухвале вбивство 35-го президента США Джона Кеннеді. Трагедія трапилась 22 листопада у Далласі  52 роки тому, під час подорожі з губернатором Техасу Джоном Коннеллі та дружинами політиків у президентському кортежі. 

Як не дивно, але свідком тих далеких історичних подій став волинянин Авраам Запрудер, пише Таблоїд Волині. Більше того, саме він зафільмував момент вбивства, і згодом стрічка Запрудера стала головним доказом у справі про вбивство Кеннеді.

Стрічка Запрудера – це 26-секундний аматорський документальний кінофільм, знятий на кольорову механічну 8-міліметрову кінокамеру, найдетальніший з усіх відеодоказів вбивства Кеннеді, тому він став одним із найважливіших джерел для розслідування справи.

 

 

Авраам Запрудер народився 15 травня 1905 року в Ковелі, тут він жив до 15-річного віку. Хлопчик виріс у єврейській родині, початкову чотирикласну освіту здобув також у центрі Волині.

 

 

12 липня 1920 року Авраам Запрудер разом із родиною емігрував до США. Спочатку за кордон виїхав батько малого Авраама. Ізраель Запрудер мав облаштуватись у чужій країні, підшукати житло для родини. Переселенці з Ковеля оселились у Брукліні.

У 1941 році сім’я Авраама Запрудера переїхала до Далласу, там він почав працювати на місцеву компанію «Nardis» із виробництва спортивного одягу. Через вісім років Авраам Запрудер став співзасновником та президентом компанії «Jennifer Juniors Inc».

Офіс Запрудера розташовувався за адресою 501 Елм стріт в офісному центрі Дал-Тех на Далей-Плаза, навпроти бібліотеки Техаської школи. Неподалік від свого робочого місця 22 листопада 1963 року Авраам Запрудер зняв на відеокамеру вбивство Джона Кеннеді.

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше цікавих фактів

Художник створює величезні картини на снігу [Фото]

Перший у світі автомат з продажу машин [Фото + Відео]

У центрі Львова встановили станції для зарядки електромобілів [Фото]

10 цікавих фактів про українську мову [Інфографіка]

23-річна дівчина харчується губками для миття посуду [Відео]

 

, , , , , , переглядів: 1 087

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *