Володимир Кличко показав світові свою донечку Євдокію + ФОТО

Збір коштів на потреби армії України
21.01.2015

 
Нещодавно український боксер Володимир Кличко став молодим батьком. Його наречена, голлівудська актриса Хайден Паннеттьєрі народила йому дівчинку. Цю народження першої дитини чемпіон світу назвав найбільш значущою подією не тільки 2014 року, а й усього свого життя.

 

Новоспечені батьки не забарилися за великі гроші знятися у зворушливій сімейній фото сесії з крихіткою Кайя-Євдокією. Першим ексклюзивні знімки Хайден, Володимира та їх донечки опублікував американський журнал «People», показавши сімейну ідилію зоряного сімейства. Відразу ж після цього, ще одну фотосесію опублікував і німецький таблоїд «Bild».

 

В інтерв`ю виданню Хайден відповіла на найбільш хвилююче для шанувальників та, мабуть, і для неї самої, питання про те, коли ж відбудеться весілля. «Я не ставлю якихось тимчасових рамок. Ми живемо не так. У нас є маленький клубочок, і нам подобається, що вона забирає весь наш час. Крім того, мені слід почекати, поки вона зможе розсипати квіти на нашому весіллі, або хоча б зможе проповзти по проходу на церемонії», – пожартувала актриса.

 

Шанувальники давно дорікають Володимиру Кличку, що він досі не одружився на своїй нареченій. Навіть коли стало відомо про її вагітність, український боксер не поспішав з весіллям. Зараз же пара й зовсім вирішила відкласти подію доти, поки не підросте їх маленька дочка. Але, незважаючи на тривалі заручини, молоді батьки дуже щасливі, пише lady.mail.ru.

 

, , , , переглядів: 898

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *