Володимир Зеленський офіційно заявив, що йде в президенти

Збір коштів на потреби армії України
01.01.2019

Український шоумен Володимир Зеленський офіційно оголосив про те, що висуне свою кандидатуру на посаду президента України. Про це він заявив в ефірі телеканалу “1+1”.  Слід зазначити, що “1+1” показав новорічне звернення президента Петра Порошенка вже після 00:00, а перед самим Новим роком транслював звернення Зеленського.

“Зараз в Україні така ситуація, коли у кожного українця є три шляхи. Перший шлях – жити як живеш, плисти за течією і це нормально, це вибір кожного. Другий шлях – зібрати свої речі і поїхати в іншу країну, заробляти там гроші і надислати своїм рідним і це теж нормально. Третій шлях – спробувати самому щось змінити в Україні. І я для себе обрав саме його”, – сказав шоумен.

Результат пошуку зображень за запитом "зеленский слуга народа"
Володимир Зеленський – головний продюсер “Студії Квартал-95”. Народився у Кривому Розі 1978 року. Юрист за освітою, але за фахом не працював. Відомим став завдяки успішним виступам у вищій лізі КВН з командою “95-й квартал”. У 2012-му році український Forbes назвав “Студію Квартал-95” найуспішнішим проектом країни.
“Мене давно всі запитують ідеш – не ідеш. Знаєте, на відміну від наших великих політиків, не хотів марно обіцяти. І зараз за декілька хвилин до Нового року, дорогі українці, я обіцяю вам піти в президенти України. Я іду в президенти України, давайте зробимо це разом. З Новим роком”, – додав кандидат у президенти.

Після початку війни з Росією “Квартал” почав допомагати українській армії, їздив в зону АТО з концертами, закрив російську філію компанії. Сам Зеленський в недавньому інтерв’ю Дмитру Гордону розповів, що його продовжують кликати виступати в Росію, але від пропозицій він відмовляється.

, , , переглядів: 1 363

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *