Бажаєте подачити українську Голландію? Помилуватися незліченною кількістю прекрасних тюльпанів так. що очі розбігають? Зробити атмосферні та стильні фото?
Тоді їдьте на фестиваль «Волинська Голландія», який відбудеться 12-23 травня.
На тюльпановому поле, що розташоване на 36-ому кілометрі траси Луцьк-Ковель біля села Свидники Ковельського району, вас чекають 2 гектари тюльпанів 350 сортів, які будуть захоплювати Ваш погляд та надихати Вас на нові звершення. Крім того, до ваших послуг буде запропоновано тематичні фотозони і ексклюзивні сорти тюльпанів.
Впродоовж цих днів ви зможете не лише надивитися, намилуватися, нафотографуватися у тюльпанах, а й скуштувати смачностей, накататися на атракціонах і наслухатися гарної музики!)
– повідомили на фейсбук-сторінці організатора – підприємства «Лілі Лайн»:
Також організатори зауважують, що інформуватимуть бажаючих відвідати свято про деталі та активності.
Цьогорічний квітковий фест відбувається дещо пізніше за термінами за попередні, адже у зв’язку з синоптичною ситуацією квітнути тюльпани почали пізніше.
Отже, з 12 по 23 травня у час з 10 до 19 години приїжджайте минуватися красою і відпочивати душею.
Вартість квитків:
дорослий – 50 грн;
дитячий – 30 грн (6-14р);
пільговий – безкоштовний.
Тюльпанове поле розташоване на 36-му кілометрі траси Луцьк-Ковель біля села Свидники Ковельського району.