Ворожіння на Івана Купала: дізнайся хто твій суджений

Збір коштів на потреби армії України
06.07.2017

Ворожіння на Івана Купала: дізнайся хто твій суджений

Наближається свято Івана Купала, свято ворожіння на нареченного, таємничості і цвітіння папороті. Вашій увазі кілька способів перевірених ворожінь на Івана Купала.

 

 

 

Ворожіння на любов. Для тих, у кого є пара. У широку, але неглибоку ємність слід налити води. Киньте на її поверхню пару суцвіть ромашки. Якщо квітки рушать один від одного – можлива сварка, якщо ж будуть поряд знаходитися – любов і згода не залишать вас, сім’я буде міцною.

Обряд на залучення грошей. Вам знадобляться всі гроші, які є у вашому домі. Пошукайте і дістаньте купюри, звідки тільки можна: з гаманця, заначки, кишень і інших місць зберігання. На ніч покладіть всі грошики в одне місце поруч з собою і лягайте спати. На наступний ранок, не встаючи з ліжка, візьміть гроші в руки і починайте їх перераховувати. Вважайте їх, як можна довше, перераховуючи знову і знову, щоб купюри миготіли у вас в руках – хвилин 30. Після цього в вашому домі завжди будуть водитися гроші.

Ворожіння на Івана Купала: Віщий сон

Щоб вночі на Івана Купала приснився віщий сон, потрібно на заході сонця зібрати сім різних квітів і покласти їх на ніч під подушку.

Ворожіння на Івана Купала: Ворожіння по колам на воді

У широку і глибоку миску наливають воду. На заході сонця воді пошепки говорять своє бажання і кидають невеликий камінчик. Якщо число кіл на воді парне – бажання збудеться, якщо непарне – бажанню не судилося збутися.

 

 

 

Згідно з повір’ями, у ніч на Івана Купала дерева переходять з місця на місце і розмовляють одне з одним, а трави набувають чудодійної сили. Царя-цар, лев-трава, плакун-трава та чорнобиль, пастуша сумка і кропива, мати-й-мачуха, материнка і багульник, зібрані в Іванів день, мають безцінні цілющі властивості. Вони допомагають боротися з нечистю, виліковувати хворих, оберігають від нещасть і лих.

, , переглядів: 1 049

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *