Враження про найочікуванішу прем’єру року

Збір коштів на потреби армії України
29.05.2017

Враження про найочікуванішу прем’єру року

“Пірати карибського моря”… Ох, як я чекала на цей фільм. Мене можна назвати фанатом “піратів” ну і звісно ж Джонні Деппа. Моя любов до цього актора прокинулась ще за часів фільму “Едвард Руки ножиці”, а фільм “Пірати…” вже остаточно її закріпив. Неймовірна, емоційна, цікава гра – він викладався наповну чим і завоював любов глядачів. Та й сюжет самого фільму дуже цікавий і захопливий.

Багато хто із моїх знайомих вже після перегляду передостанньої серії заявили, що фільм втратив свою унікальність і сценаристи уже просто “притягують усе за вуха”. Я категорично не погодилась з такою думкою, адже після перегляду 4 частини “На дивних берегах”, мені абсолютно все сподобалось, я ні хвилинки не занудилась і переглядала фільм ще чимало разів.

І тут сюрприз…  25 травня новенька частина “Піратів карибського моря-5”. Моїй радості не було меж, чекала прем’єри, як зірочки з неба і ні разу не прийшла в голову думка, що я можу розчаруватись. Думала, що якщо сюжет так собі, тоді Джоні точно все витягне. І тут я зрозуміла, що підвищені сподівання це моя велика проблема, адже як не боляче це говорити, фільм мене розчарував.

Все якось наліплено, немає єдиної думки і послідовності дій. Я розумію що образ Джека-ненормальний, він навіть трішки з’їхавший з розуму пірат, але на цей раз кривлянь було забагато, а кінець фільму мені взагалі здався незрозумілим… Порада для тих, хто не бачив, коли ви подумаєте, що фільм закінчився, то не вставайте з крісел – після титрів на вас чекатиме приємний сюрприз! 

Це моє особисте враження від фільму, але якщо ви бачили всі попередні частини, то варто подивитись і цю!

, , , , , переглядів: 1 184

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *