Випадає волосся? Це можуть спровокувати навіть ваші вітаміни

Збір коштів на потреби армії України
02.12.2021

Випадає волосся? Це можуть спровокувати навіть ваші вітаміни

Виявляється, надмірне вживання деяких вітамінів може викликати випадання волосся

Вітаміни часто хвалять за їх зручність і корисні властивості. Дійсно, вони можуть допомогти тим, у кого авітаміноз. Проте, прийом занадто великої кількості вітамінів може мати негативні наслідки для вашого волосся.

Про це повідомляє британське видання Express.

Випадання волосся – природне явище, однак, якщо ви втрачаєте більше 125 волосся в день, ви можете помітити їх витончення.

Що викликає випадання волосся

Було виявлено, що надмірна кількість селену і занадто багато вітаміну А викликають випадання волосся.

У клініці з пересадки волосся Wimpole кажуть, що, хоча вітамін А є життєво важливою частиною здорового і збалансованого харчування, як і все інше, його слід вживати в помірних кількостях.

Всесвітня організація охорони здоров’я додає алопецію (випадання волосся) до результату хронічної токсичності вітаміну А.

Крім того, дослідження, проведене в 2018 році, в якому розглядалися 47 інших наукових робот з цієї теми, визначає надмірну кількість вітаміну А як один з найбільш важливих токсичних агентів, що беруть участь у розвитку алопеції.

Насправді, краще не перевищувати рекомендовані дози вживання вітамінів, тому що це може викликати різні проблеми зі здоров’ям.

Більш того, надмірна кількість селену також може сприяти випаданню волосся у деяких людей.

За словами вчених з Університету Суррея, споживання занадто великої кількості селену створює занадто багато антиоксидантних ферментів.

Цей надлишок антиоксидантних ферментів змушує організм атакувати власні клітини, в тому числі в волосяних фолікулах, що призводить до випадання волосся.

Роль поживних речовин

Незважаючи на це, для здорового росту волосся необхідні поживні речовини, вітаміни і мінерали. У центрі відновлення волосся Нью-Джерсі кажуть, що дефіцит поживних речовин, що викликає випадання волосся, різноманітний.

Брак заліза дуже поширена форма дефіциту поживних речовин і основна причина випадання волосся.

переглядів: 665

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *