Вже остаточно: Україна не братиме участь в Євробаченні 2019

Збір коштів на потреби армії України
27.02.2019

Вже остаточно: Україна не братиме участь в Євробаченні 2019

“Альтернативним способом визначення представника від України на Євробачення-2019 правила визнають його безпосереднє призначення мовником. Тобто Суспільний мовник міг би обрати будь-якого виконавця не з числа учасників Національного відбору”,- сказав він. Однак, за словами Аласанії, “від такої альтернативи Суспільний мовник відмовляється, адже з повагою ставиться до вибору глядачів у Національному відборі”.

“У ситуації непідписання договору про участь у Євробаченні з переможцем, телерадіокомпанія почергово звернулась до фіналістів, що посіли друге та третє місце за результатами Національного відбору.  Гурти Freedom Jazz та KAZKA також відмовились від участі у Євробаченні-2019”, – нагадав він. Аласанія зазначив, що Національний відбір-2019 виявив та привернув увагу суспільства “до системної проблеми музичної індустрії в Україні: зв’язків артистів із шоу-бізнесом на території держави-агресора, які і на 5-му році військового конфлікту все ще залишаються дуже тісними”.

Крім MARUV в Національному відборі взяли участь Freedom Jazz, Anna Maria, Kazka, Brunettes Shoot Blondes і YUKO. Співачка MARUV пояснила, що відмовилася підписувати контракт з НСТУ не через пункти про відмову гастролювати по Росії, а через небажання бути втягнутою в політику. Freedom-Jazz також відмовилися від участі в Євробаченні. У середу, 27 лютого KAZKA заявила про відмову брати участь в конкурсі.

Результат пошуку зображень за запитом "Євробаченні-2019 нацвідбір"

, , , переглядів: 752

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *