Взимку можна вживати алкоголь: Комаровський пояснив, коли це допустимо

Збір коштів на потреби армії України
28.12.2021

Взимку можна вживати алкоголь: Комаровський пояснив, коли це допустимо

Євген Комаровський у програмі “Ранок з Україною” на каналі “Україна” розповів  про помірне вживання алкоголю взимку і звернув увагу, що розпиття спиртних напоїв у мороз може створити відчуття, що ви зігрілися… але це лише тимчасовий ефект, після якого людині насправді стає ще холодніше.

Така ситуація відбувається тому, що келих міцного призводить до розширення судин шкіри, при якому покращується кровообіг, і це суб’єктивно супроводжується відчуттям тепла.

“Вам ніби стало тепліше, але оскільки кровообіг у шкірі активізувався, втрати тепла багаторазово зросли”, – зазначив кандидат медичних наук.

Відповідно, вжити алкоголь можна тоді, коли ви з морозу повернулися в тепло, вказав Комаровський на допустимі випадки розпивання в розумних мірах.

Заслужений лікар України погодився, що можна трошки випити лише в тому випадку, якщо ви вже знаходитесь вдома – проте не рекомендує пити спиртне на вулиці.

Що ж стосується поширеної практики в Європі під час новорічних свят на вулиці пити глінтвейн, Комаровський закликав не забувати, що клімат у багатьох країнах ЄС не такий суворий, як в Україні.

До того ж європейці “роблять дуже розумно”: вип’ють глінтвейн і тут же йдуть в якийсь бар або в інше затишне місце посидіти в теплі, висловився доктор.

переглядів: 610

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *