WhatsApp краще видалити зі смартфона: 5 головних причин чому

Збір коштів на потреби армії України
30.03.2021

В Україні WhatsApp користується величезною популярністю. Цей додаток є практично на кожному телефоні. Через широке поширення багатьом навіть не по своїй волі доводиться використовувати цей месенджер, адже у WhatsApp “сидять” друзі та родичі. Таке замкнуте коло призводить до того, що користувачі змушені закривати очі на мінуси месенджеру.


Однак треба пам’ятати, що в популярному месенджері присутні деякі недоліки, які заважають комфортно ним користуватися.

Тож експерти iTech вирішили назвати п’ять причин видалити WhatsApp.

1. Неможливість використання одночасно на двох смартфонах або окремо на ПК
Авторизація в месенджері достатньо проста — вводите номер телефону, приходить повідомлення із кодом і вводите код. Все достатньо просто та зручно. З іншої сторони, із використанням свого акаунту на двох пристроях вже виникають проблеми, а саме неможливість одночасно сидіти на двох пристроях в своєму акаунті.

Для прикладу, спочатку ви авторизувалися на своєму смартфоні, а потім перейшли на планшет, а там знову необхідно авторизуватися. При авторизації на планшеті з смартфона знову необхідно буде авторизуватися.

Схожа історія і з десктопною версією. Щоб зайти в неї, необхідно через смартфон сканувати QR-код і тільки так здійснюється вхід.

Для людей, які надзвичайно сильно бояться за свою конфіденційність і не довіряють тим, хто навколо них, такий рівень безпеки до вподоби. Для інших це вже занадто.

2. Проблеми безпеки даних
Це проблема, через яку найбільше страждають звичайні користувачі месенджера. Стабільно, кожні 2-3 місяці. В мережі з’являється інформація про великий витік конфіденційної інформації користувачів.

Тому добре подумайте, перед тим, як використовувати WhatsApp як основний месенджер.

3. Прив’язаність до сім-карти і перенесення повідомлень на інший пристрій
Це дійсно велика незручність. Всі ваші дії відбуваються тільки з підтвердженням запитів через повідомлення на смартфон, які надходять саме на вашу сім-карту. У випадку, якщо ви переставите свою сім-карту в інший смартфон, то ви не зможете отримати доступ до своїх ранніх чатів.

Щоб їх не втратити, прийдеться робити резервну копію та завантажувати в хмару, що вже не сильно безпечно в плані конфіденційності.

4. Засмічення пам’яті смартфона, спам від шахраїв і реклама
Це та проблема, яка присутня в більшості месенджерів. Всі мультимедійні файли, які вам відправляють, зберігаються в пам’яті смартфона і перенаправити зберігання на флеш-пам’ять не вийде.

Відповідно, ваша пам’ять на смартфоні повільно закінчується. І видаляти все необхідно вручну. Також варто відмітити, що надзвичайно сильно активізувалися шахраї та рекламщики, які ще більше засмічують WhatsApp.

5. Застарілий дизайн, обмеженість в передачі файлів і інші неполадки
Це також можна вважати одним із найбільших недоліків WhatsApp. Інші месенджери стабільно випускають оновлення, в яких щось виправляють, додають нові функції, розширюють можливості і змінюють дизайн.

Названо 5 головних причин для видалення месенджера WhatsApp
Крім того, користувачі ще можуть додати від себе ряд нюансів.

Дистанційні повідомлення не завжди видаляються

Більшість користувачів знає, що повідомлення в WhatsApp після відправки можна відразу видалити. Однак не всім відомо, що ця функція не завжди працює коректно.

Наприклад, якщо абонент не оновив месенджер до останньої версії, повідомлення може не видалитися. Також бувають випадки, коли повідомлення в месенджері видаляється, але залишається видно в повідомленнях.

Автоматичне скачування файлів

За замовчуванням WhatsApp викачує всі надіслані файли з чатів на телефон. Через це пам’ять смартфона швидко забивається непотрібними фотографіями і відео. Виправити цю ситуацію можна тільки вручну, видаливши всі дані та скасувавши в налаштуваннях автоматичне скачування.

Не можна редагувати повідомлення

Після відправки повідомлення в WhatsApp неможливо відредагувати його навіть протягом короткого проміжку часу. Тому повідомлення з помилками доводиться або залишати, або повністю видаляти і відправляти заново. А як з’ясувалося раніше, видалення повідомлень в WhatsApp спрацьовує далеко не завжди.

У додатку не можна відправити повідомлення номеру не з списку контактів

Іноді необхідно відправити повідомлення людині, якого немає сенсу вносити в список контактів (водій, кур’єр, покупець). Але WhatsApp не надає такої функції, тому користувачам доводиться шукати обхідні шляхи.

 

В той же час, WhatsApp стоїть на місці і змін в дизайні не видно, і баги весь час присутні, і функціонал вже застарілий.

, , переглядів: 1 125

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *