“Я – Історія. Український космос”: блогери зніматимуть фільм

Збір коштів на потреби армії України
13.04.2021

“Я – Історія. Український космос”: блогери зніматимуть фільм

Історико-кулінарний блог «Я – Історія» зібрався у Космос!

 12 квітня у День Космонавтики  блогери з історично-кулінарного проєкту «Я – Історія» анонсували роботу над сюжетом «Український космос». Плани в команди амбітні:

«Україна має велику кількість видатних винахідників та теоретиків ракетно-космічної техніки. І навіть сьогодні ми маємо все, щоб бути космічними.

            «Я – Історія. Український космос» – це документальний фільм, зі смаком орбітальної їжі, про вклад України у підкорення космосу та про стан й перспективи цієї галузі. Неоціненний внесок в освоєння космічного простору зробив Сергій Корольов, і саме Національний музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова стане відправною точкою нашої подорожі. 

            Також ми відвідаємо завод-титан космічної індустрії – Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова, приватну компанію Firefly Aerospace та поспілкуємось з рядом працівників, експертів й любителів космічної галузі. І звісно, приготуємо страви космічного меню.

            Все це і багато іншого в нашому фільмі “Я – Історія. Український Космос” …» – написав у Facebook (https://www.facebook.com/pyliah/posts/10225865421812351) керівник проєкту Руслан Плясуля.

 

Я зв’язалась з Русланом, щоб взяти розширений коментар стосовно цього анонсу:

«В епізоді «Я – Історія. Український космос» команда проєкту має на меті розповісти про вклад українців в підкорення космосу. Історично планується охопити період від Ціолковського до сьогодення. З кулінарної точки зору буде розкритий процес й особливості приготування їжі для відправлення в космос, а також відтворення сухих сумішей у страви вже на орбіті,.. може й злітаємо на пару кадрів.

Ми відвідаємо музей космонавтики у Житомирі, діючий завод Південний у Дніпрі, а також інші виробництва, плануємо відвідати філію американської компанії в тому Дніпрі. Також хочемо взяти коментарі та інтерв’ю у працівників та любителів космічної галузі.

Щодо учасників, звісно буде костяк нашої команди, а також, ми ведемо перемовини з Денисом Суховієм – це відомий пекар. Минулого тижня вступили в перемовини з менеджментом Євгена Клопотенко. Забавний факт – це завдяки комісії управління культури Житомира,  вони, так мовити, підсказали. Є контакт з Борисом Бурдою. Скажу чесно, я в захваті, якщо вдасться зібрати такий склад.

Щодо фінансування, звісно з таким сюжетним планом – бюджет значний. Ми подались на грант до Житомира, нажаль, через трагічні події у команді, не скажу, що захист пройшов вдало. Але ми не зупиняємось, тепер “Я – Історія” для нас це принципова справа. Звісно, що також будемо шукати й приватних спонсорів та меценатів.

Є ідея презентацію у форматі cosmo-party, якщо карантин дозволить, де буде відвідування музею, а потім в парку ми влаштуємо дегустацію та влаштуємо атракцію з телескопами, щоб гості змогли подивитись на Місяць, на Планети, зазирнути у космос насправді. Після презентації, плануємо запустити ряд активностей, так мовити, в реальному житті, практика в нас вже є, і щиро скажу – вдала.

Питання, чи чекати від нас щось до сюжету про космос? Так, вже завтра ми вирушаємо на зйомки сюжету «Історія Пасхального хлібу», випустити плануємо 25 квітня, за тиждень до Великодня. І в процесі написання ряд малих міні-сюжетів.»

 

переглядів: 505

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *