Як брешуть різні знаки Зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
16.07.2015

Як брешуть різні знаки Зодіаку

Цікаво, заради чого кажуть неправду, хитрують і лукавлять Діви, Скорпіони, Козероги? І чому одна і та ж брехня в їх устах звучить якось інакше і подається зовсім по-різному? Ось що кажуть про брехню 12 знаків Зодіаку професійні астропсихологи:


ОВЕН

Овни брешуть «на порятунок». Але в основному в порятунок себе, коханого. Якщо їм не хочеться щось для когось робити, вони придумують тисячу відмовок, геніально розігрують обставини, що не дозволяють їм прямо зараз покинути свої суперважливі справи й виконати чиєсь прохання. Але при цьому запевняють, що обов`язково допоможуть, як тільки з`явиться час. І знову брешуть. Їм здається, що в якийсь момент прохач зрозуміє, що стукає в зачинені двері, і відстане. Викрити Овна в брехні не так вже й важко – достатньо просто проаналізувати їх останні три “відмазки”…


ТЕЛЕЦЬ

Для Тельців брехня — мистецтво вищого ґатунку. Вони плетуть вишукану павутинку брехні, щоб справити враження на оточуючих, видаватися більш впливовими, успішними або викликати співчуття. Часто представники цього знаку Зодіаку вдаються до брехні, щоб не давати грошей у борг, хоча до цього могли з захопленням розповідати про те, що їм тільки-но виплатили шикарну премію, або про те, скільки “штук” вони прогуляли на щикарному курорті чи в ресторані й скільки заплатили на колекційну сумочку. Ще один привід для брехні – стосунки з протилежною статтю. Щоб уникнути неприємних і непотрібних розпитувань, чоловіки-Тельці будуть дзвонити й присягатися мамою, що сидять на нараді, причому їх не збентежить навіть те, що в трубці гримить музика і лунає дикий жіночий сміх. Найдивовижніше, що Тельцям найчастіше все сходить з рук…


БЛИЗНЮКИ

Близнюки не брешуть. Вони грають. Принаймні, саме так самі собі пояснюють свій потяг до брехні. Іноді користуються цим, щоб переконати оточуючих у своїй правоті, а іноді – просто щоб мати з ситуації якусь вигоду. Брешуть Близнюки віртуозно, наводячи аргументи і “факти”, причому тренуються цьому ще в ранньому дитинстві – боячись покарання за пустощі, маленькі Близнюки видумують цілі казкові історії, з яких випливає, що вони абсолютно ні в чому не винні. Викрити Близнюків у брехні складно – вони надто добре вживаються у свою роль.


РАК

Ракам брехати неприємно. І якщо вони вдаються до неї, то тільки виключно в тих випадках, коли правду говорити не можна. Наприклад, вони можуть сказати дитині, що «собачка знайшла собі нового господаря», якщо собака померла, або що «тато поїхав у тривале відрядження», якщо батько залишив сім`ю. Так Раки оберігають близьких від переживань. Збрехати ж заради своєї вигоди – для Раків нижче власної гідності. Вони навіть життєві історії намагаються не прикрашати, вважаючи, що правда в будь-якому випадку цікавіша, ніж вигадка. Зрозуміти, коли Рак бреше, простіше простого – достатньо пильно подивитися йому в очі – він знітиться, почервоніє, і стане зрозуміло, що йому трохи соромно за свій маленький обман. Але він тут же пояснить, що робить це заради високої мети.


ДІВА

Діви брешуть часто, але їх неправда дуже помітна, грубо зшита білими нитками. Навіть дуже наївна людина розуміє, що її обманюють. Кажучи неправду, Діви збиваються, починають заїкатися, червоніють і в результаті не досягають бажаного, а лише налаштовують оточуючих проти себе. Причому чоловіки-Діви брешуть частіше, ніж прекрасні представниці цього знаку Зодіаку. Жінки зазвичай діють іншими методами, ще й спрацьовує вроджене почуття огиди – для них осквернити себе брехнею те саме, що вивалятися в багнюці. А от чоловіки вдаються до брехні навіть тоді, коли від них не вимагають пояснень або виправдань. Найцікавіше, що чоловіки-Діви щиро дивуються і ображаються, коли їм не вірять.


ЛЕВ

Леви брешуть “по-царськи”. Їм важливо зберегти свій авторитет, тому павутина неправди сплітається ними так майстерно і фундаментально, що часто стає частиною їхнього життя. Викрити Льва непросто – він запам`ятовує всі подробиці своєї брехні й проколюється на дрібницях. Для Лева брехня — спосіб приховати від когось правду або просто повеселити оточуючих. Володіючи неабияким талантом оповідача, Лев будь-яку свою розповідь перетворює на справжнє ток-шоу. Отримати матеріальну вигоду з власної брехні Лев не старається – він занадто гордий і педантичний, йому простіше піти і заробити більш почесним шляхом.

  

ТЕРЕЗИ

Терези брешуть і тут же себе подумки сварять, хоча брешуть вони в основному собі самим. Причому часто їх брехня – спроба знайти душевну рівновагу. Вони можуть намагатися переконати себе в тому, що у них все чудово, навіть якщо проблем – вище даху.

Своєю брехнею Терези шкодять виключно собі. У стосунках з друзями та родичами, тобто з тими, хто знає їх “як облуплених”, представники цього знаку аж надто прямолінійні, їм складно обманювати. Тим не менш, у них чудово виходить плести інтриги, якщо це потрібно для справи. Недарма з Терезів виходять відмінні дипломати та адвокати. Тобто побутова брехня – не їхній коник. А ось глобальний обман на державному рівні – цілком у дусі представників цього знаку Зодіаку. Але і тут вони не стільки обманюють, скільки хитрують, лукавлять і недоговорюють.


СКОРПІОН

Для Скорпіонів брехня – спосіб підтримати той образ, які вони створюють для оточуючих. Якщо вони позиціонують себе як найбільш нещасну людину в світі, співрозмовники почують страшні історії про автомобільні аварії та стихійні лиха, а вже родичів Скорпіони “ховають” просто натовпами, і все тільки для того, щоб їх пожаліли. Якщо ж Скорпіон мріє здаватися великим гуру і містиком, він придумує неймовірні випадки про привидів і просвітління після падіння йому на голову цеглини з 7-го поверху. Але найчастіше Скорпіони вдаються до брехні, щоб отримати матеріальну чи кар`єрну вигоду, або для того, щоб було простіше маніпулювати оточуючими. Багата фантазія і відсутність будь-яких принципів роблять Скорпіонів невловимими для викриття брехні. Якщо раптом з якихось причин їм не вірять, вони підуть на все, щоб довести, що все ними сказане – чистісінька правда.


СТРІЛЕЦЬ

Стрільці брешуть натхненно, але трохи безглуздо, причому часто без причини і по всяких дрібницях. Їх брехня дратує оточуючих, бо відверто шита білими нитками. Стрільці такі люди, що залізно впевнені, що праві тільки вони, тому на ходу вигадують неіснуючі подробиці, а потім, коли потреба у брехні відпадає або хтось намагається викрити їх у підтасовуванні фактів, з легкістю відмовляються від своїх слів, стверджуючи, що вони ніколи нічого такого не казали. Часто це стає причиною того, що Стрільцям перестають довіряти. А ще Стрільці, як і Леви, люблять перебільшувати: вони прикрашають все – власні заслуги, небезпечні пригоди, свою привабливість і значимість.


КОЗЕРІГ

Козероги вдаються до брехні, коли треба вибитися вперед і стати першим серед перших і коли треба пустити пил в очі оточуючим. Представники цього знаку Зодіаку настільки амбітні, що для них брехня — один зі способів переконати знайомих у своєму матеріальному благополуччі й високому статусі. Причому Козероги самі щиро вірять в те, що вони розповідають. Вони існують немов одразу в двох світах – реальному і уявному, в якому вони успішніші, багатші, впливовіші, а отже, повністю задоволені життям. Ще Козероги можуть збрехати, щоб домогтися уваги жінки. У цьому випадку Козеріг “розпускає хвіст” і обіцяє своїй обраниці “золоті гори”, про що, втім, часто забуває, як тільки мета досягнута. Викрити Козерога нескладно – достатньо просто знати його справжнє становище у суспільстві і уважно слухати його розповіді, стежачи за його обличчям – як тільки він починає брехати, його голос стає збуджений, очі загоряються, а кінчики вух червоніють. Хоча не соромно йому ні на грам )))


ВОДОЛІЙ

Водолії не брешуть – вони просто не кажуть всю правду. І це відбувається не через якийсь злий намір, а від просто такими вони народилися – таємничі, загадкові. Маючи звичку у всьому покладатися тільки на себе, вони часто вважають, що їхнє життя цікаве тільки їм самим, а оточуючим не варто нічого зайвого розповідати, щоб не давати їм зброю проти себе, коханого. Якщо ж Водолій йде на свідому брехню, це означає, його допекли або він зовсім не довіряє людині. Найчастіше представники цього знака вдаються до брехні, щоб їх залишили у спокої. Наприклад, вони можуть сказати, що захворіли, щоб не йти на роботу або не виконувати якісь обтяжливі обіцянки. А от самі Водолії брехні не терплять – щойно вловлять, що їм збрехали, вони замикаються в собі й перестають спілкуватися з цією людиною. Причому обдурити представників цього знаку Зодіаку складно – у них надто добре розвинена “чуйка”.


РИБИ

Риби не брешуть – вони фантазують. Створюючи собі внутрішній світ, в якому “все по-іншому”, Риби намагаються й оточуючих переконати в реальності цього світу. Жінки-Риби часто вигадують неіснуючих кавалерів, наділяють їх рисами того, кого хотіли б бачити поряд з собою, і розповідають про залицяльника подругам. Причому у них це виходить вельми переконливо, адже Рибки розігрують цілі вистави, наприклад, на тему: “Як ми провели вихідні”” або “Як мій молодий чоловік здавав на права”. І Риб не можна строго судити за їхню брехню – таким чином вони намагаються примирити себе з дійсністю і довести, що й у них “все як у людей, а може, й краще”. Не кажучи вже про те, що на глобальну і шкідливу брехню жінки-Риби не здатні – вони нею гидують. Чоловіки-Риби – вроджені казкарі, вони брешуть просто з любові до мистецтва і для того, щоб не втрачати те, що мають. І їм доводиться вірити – таких щирих очей у них не буває навіть тоді, коли вони говорять щиру правду. До речі, як і Водолії, Риби – прекрасні детектори брехні — вони одразу ж вловлюють навіть маленьку неправду.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше цікавих фактів

Перші фото Плутона з космічного корабля [Фото]

Загинув чоловік, який робив селфі під час грози

Помер чоловік, який не виходив з дому більше 12 місяців

 

, , переглядів: 1 114

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *