Як чоловіки реагують на п`яну жінку [Відео]

Збір коштів на потреби армії України
29.10.2015

Як чоловіки реагують на п`яну жінку [Відео]


Іспанська клініка із реабілітації “Centro Europeo Neurosalus” вирішила провести соціальний експеримент. В його рамках, жінка вдала із себе п`яну, аби оцінити чоловічу реакцію на це, пише УП Життя з посиланням на The Daily Mail.

Результати виявилися неочікуваними: потік чоловіків, які виявляли увагу до неї не припинявся, але замість того, аби запропонувати допомогу, чоловіки пропонували випити ще та піти у готель.

На початку відео режисер пояснює, що це не просто експеримент. Він каже, що актриса гратиме роль п`яної серед білого дня, у жвавому центрі міста. Він каже, що це проекція на ситуацію, яка може статися вночі. І головна мета була подивитися на взаємодію людей, зрозуміти, чи допомагатимуть чоловіки.

Чоловіки реагують по-різному. Одні пропонують знайти друзів, інші розпитують чи вона сама, чи не хоче ще випити, чи вона колись пила і чи не хоче піти у готель.

Найбільш шокуючий момент – коли чоловік з`ясовує, що вона сама, веде її вулицею, а потім, притиснувши до стіни, намагається поцілувати. Інший, натомість, намагається захистити її, утім перший наполягає, що знає її. Тим не менше, другому чоловікові все-таки вдається забрати її. “Не дозволяй нікому торкатися тебе”, – каже він.

  

 

 

 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше цікавих фактів

10 головних особливостей української кухні

Луцький замок та вежі Острога хочуть продавати [Фото]

У Канаді зняли фільм про Голодомор в Україні

У рівненському Еко-маркеті Ревізор знайшов нафталін [Відео]

Польська художниця створює вражаючі картини на опалому листі [Фото]

, , , , , переглядів: 1 306

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *