Як гарно зав’язати шарф?

Збір коштів на потреби армії України
27.03.2021

Прийшла весна, а з нею – дощ, морозне повітря, ранковий вітер. Так і хочеться зранку, йдучи на роботу, закутатись у щось тепленьке. Ну гаразд, як мінімум – заховати шию у затишний шарфик. А іноді просто довершити ним образ.

Проте часом буває дуже складно «вкласти» цей аксесуар так, щоб виглядати бездоганно.

Як це зробити? Розказує Коралі.інфо

5_217.jpg (131.96 Kb)

Варіант перший

Почнемо із елементарного класичного варіанту. Беремо шарф і, наче обмотуємо ним шию: кінці перекручуємо і випускаємо спереду (дивись фото). Це дуже просто, та разом із тим елегантно.

9885670-1.jpg (146.2 Kb)

Варіант другий

Для цього варіанту найбільше пригодяться хустини. З ними працювати буде найлегше. Отже, закидаємо кінці за шию, далі повертаємо їх наперед, але так, щоб їх довжина не співпадала. Далі той, що довший піднімаємо до шиї і заправляємо його всередину.

sharf-palantin-v-kletku-burberry-12_600.jpg (95.36 Kb)
Варіант третій

Французький вузлик – третій простий варіант носіння шарфика. Цікаво, що він є універсальним варіантом, його можна використовувати під різні стилі. Користуються ним як жінки, так і чоловіки. Для цього складаємо шарф по довжині навпіл, закидаємо на шию, а тоді в петлю, що утворилась, протягуємо кінці. Регулюємо так, як нам зручно.

kak-zavyazat-sharf-frantsuzskiy-uzel.jpg (77.8 Kb)

Варіант 4

Ще один простий спосіб – зробити із шарфа хомут. Це зробити дуже легко, варто лише зав’язати кінці шарфа у вузлик, обмотавши його навкруг шиї. Все зайве просто приховати.

sharf-homut-spitsami-shemy-32.jpg (90 Kb)

Варіант 5

Чудово захистити шию вийде, якщо просто закинути кінці шарфа назад. Таким чином шия добре захищена і у теплі, а кінці шарфа не заважають.

Варіант 6

Сховати шарфом можна не лише шию, а й голову. Це не лише затишно у холодну погоду, а й дуже елегантно.

Як? Просто одягни шарф на голову, ніби хустину, а обидва кінці закинь назад. Чудовий образ. Один із кінці може кокетливо повернутися знову спереду. Тут уже залежить і від довжини шарфа, і як кому зручно.

2430-9-1543243081-1024x683.jpg (150.84 Kb)

Варіант 7

Елементарний спосіб – закинути шарф на шию і зав’язати звичайний вузол. Здається, що надто банально, однак коли тканина м’яка, а сам шарф довгий, то виглядає дуже красиво. А якщо змістити кінці і один зробити довший, то можна його закинути назад. Теж буде гарно.

Варіант 8

Підійде для таких курток, де нема комірця, або ж він дуже маленький. Візьміть ваш шарф та складіть його навпіл. Накиньте на шию і протягніть вільний кінець у петлю, тоді другий – у ту ж петлю, але поверх першого кінця. Такий варіант ще називають французьким вузлом.

переглядів: 553

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *