Як користуватися повербанком

Збір коштів на потреби армії України
31.10.2022

Як користуватися повербанком

Повербанк – незамінна річ для всіх українців, адже відключення електроенергії загрожує всім регіонам. Пристрій дозволяє зарядити телефон навіть без світла і завжди залишатися на зв’язку зі своїми близькими. Рекомендується мати хоча б один такий пристрій на сім’ю – в критичний момент він вас дуже виручить. Розповідаємо кілька порад щодо використання Повербанку та розкажемо про поширені помилки.

Повербанк

Як вибрати Повербанк для покупки

Повербанки бувають різних потужностей – від 1000 до 50000 mah. Цей показник впливає на те, скільки разів можна зарядити телефон від пристрою. Для звичайного побутового використання досить потужності 10000 mah. Також у PowerBank може бути один або два USB-роз’єми, щоб заряджати відразу два телефони.

Для покупки краще вибрати Повербанк від великої фірми з гарантією виробника. Такі пристрої коштують дорожче, але мають велику ємність і більш безпечні у використанні.

Як зарядити Повербанк, щоб збільшити ємність

Щоб Повербанк накопичив енергію, його потрібно зарядити від комп’ютера або підключити до розетки через адаптер для USB. Рівень заряду показують індикатори на пристрої. На PowerBank є 4 світлодіоди – кожен відповідає за 25% заряду. Якщо горять всі 4 лампи – Повербанк повністю заряджений. При цьому пристрій може саморазряджатися навіть якщо ним не користуються.

Щоб збільшити максимальну потужність Повербанка, рекомендується провести 3 повних циклу зарядки, тобто повністю розрядити пристрій зарядити до 100% три рази поспіль. Це допоможе пристрою “нагадати” про його заряд і використовувати батарею на повну.

Як правильно заряджати PowerBank

 1. Як тільки купили зарядний пристрій, зарядити його по максимуму. Батарея має «крапельну» зарядку, тобто індикатор показує повних заряд, але супроводжується низьким рівнем. Спеціальні додатки допомагають визначати рівень заряду, також, існують спеціальні тестери струму, які допомагають стежити за часом, що витрачається на заряд. Завдяки цьому ви завжди будите на чеку, і завжди будите повідомлені в якому стані знаходиться ваша батарея. Заряд повербанка проходить з силою струму від 1 до 1.5 А, «крапельна» з 0.1 до 0.5 А. Щоб пристрій працював максимально довго, необхідно дочекатися закінчення «крапельного» заряду. Як тільки тестер покаже 0.00 можна відключати від мережі батарею.
 2. Для максимальної місткості заряду, проведіть кілька циклів зарядки та розрядки. Якщо в майбутньому пристрій почне швидко розряджатися, повторіть подібну процедуру. 2-3 рази буде цілком достатньо, це допоможе батареї розігнатися і акумулятор буде працювати у звичному режимі.
 3. Не заряджайте повербанк на половину. Фахівці рекомендують відключати пристрій від мережі, тільки коли індикатор покаже 100%. В середньому, це займе від 4 до 5 годин. Більшість власників виключають це правило, так як виробники запевняють, що батарея має «ефект пам’яті», але в більшості випадків це не так. Тому краще не ризикувати і проводити зарядку повністю, це стосується будь-яких пристроїв і гаджетів.
 4. Не розряджайте повністю. Постійний розряд до нуля відсотків в кілька разів скорочує термін служби. Найкраще залишати 10-15%, в останніх моделях передбачений спеціальний індикатор заряду, а з більш простими моделями доведеться все робити інтуїтивно.
 5. Даний пункт не зовсім вписується в утвердження попереднього, тим не менш, він є. Раз на кілька місяців повністю садіть батарею. Це дозволить відкалібрувати повербанк.
 6. Якщо ви не збираєтеся користуватися батареєю тривалий час, не залишаєте його зі 100% зарядом або повністю розрядженим. Для пристрою це дуже шкідливо.
 7. Користуйтеся виключно оригінальними адаптерами або ті, які відповідають характеристикам вашого допоміжного пристрою. Якщо виробник вказує, що Power Bank необхідно заряджати силою струму 2 А, тоді необхідно використовувати саме таку силу струму.

Що не можна робити з Повербанком

Правила поводження з Повербанком прості, але важливі. Нехтування ними загрожує поломками пристрою і пожежною небезпекою.

 • Зберігайте пристрій подалі від дітей і тварин.
 • Не залишайте PowerBank під прямими сонячними променями та біля гарячих предметів.
 • Для безпечної зарядки пристрою потрібне свіже повітря. Не можна заряджати телефон під подушкою або в кишені.
 • Відключайте Повербанк від мережі, коли він повністю зарядиться. Не залишайте його підключеним до кабелю.
 • Не користуйтеся телефоном, поки він заряджеться від Повербанку. Це може пошкодити USB-роз’єм.

Якщо Повербанк не заряджає телефон

Зазвичай, щоб телефон почав заряджатися від Повербанка, досить просто підключити кабель до телефону. Поширена проблема з Повербанками – коли пристрій підключений до телефону, але не заряджає його. Це може статися через погану сумісність телефону з пристроєм. Щоб вирішити проблему, натисніть на кнопку включення на Повербанку після приєднання кабелю.

Джерело: https://www.unian.ua/, https://070.com.ua/

, , переглядів: 605

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *