Як, купуючи ялинку, перевірити, з якого лісництва Рівненщини її привезли?

Збір коштів на потреби армії України
20.12.2016

Як, купуючи ялинку, перевірити, з якого лісництва Рівненщини її привезли?

Вже за лічені дні рівняни зустрічатимуть Новий рік. Традиційно, до свят, у нас прийнято ставити у помешканні новорічне дерево – ялинку. Тож як не потрапити на ялинкових браконьєрів та перевірити законність порубки дерева?

Все просто – прямо стоячи на ринку. На кожній законно зрубаній ялинці має бути бирка. Це може бути невеличка табличка зі штрих-кодом причеплена до дерева, а може бути і самоклейка стрічка. Така стрічка – ноу-хау для рівненських лісництв. Цю ленту обмотують навколо стовбура дерева і вона також має код.

Читайте також: Перші фото з відкриття головної ялинки Рівного (ФОТОФАКТ)

– На сайті Державного агентства лісових ресурсів України є спеціальна рубрика. Там потрібно ввести код з бирки або стрічки і ви отримаєте повну інформацію про обрану новорічну красуню. Наприклад, із якого лісництва привезли вашу ялинку, коли її зрубали, тощо, – розповів директор Млинівського лісгоспу Борис Курицький.

Читайте також: Цікаві ідеї для оригінальних новорічних ялинок (10 ФОТО)

Лісівники закликають, не соромитися, навіть стоячи біля продавця ялинок, перевірити обране дерево. Адже таким чином ви будете впевнені, що купуєте спеціально вирощену для такого призначення ялинку.

Галина Струс
Фото – Світлана Горошко

, , , , переглядів: 1 293

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *