Як мода рятує від депресії?

Збір коштів на потреби армії України
29.04.2017

Як мода рятує від депресії?

Усі знають, що пробувати взяти себе в руки, під час стресу – це робити над собою зусилля та нічого не отримувати. Більшість справляється з цим звичайною «хандрою» або терміново згадують про який-небудь борг і починають максимально швидко його виконувати. Набагато кращим варіантом є – «розпуститися». У хорошому сенсі цього слова.
Наприклад, купити довгу спідницю яскравого кольору – річ функціональну перш за все. Вона рухається, майорить і таким чином допомагає нам займати більше місця в просторі. Освоювати його. Бути в центрі уваги, в кінці кінців! Адже кому зазвичай незатишно? Тому, хто відчуває себе одинаками у величезній невеселому світі.
А якщо стрес посилюється, то людині хочеться стати зовсім непомітним. Тому і потрібно робити прямо протилежне. Розпускатися, як квітка! Порухайте тією спідницею – вона розсіє навколо себе стрес, приверне увагу. А рух – це життя. Адже, коли людині погано, власні міміка, жести здаються зайвими, все всередині прагне до стану анабіозу. Якого ні в якому разі не можна допускати!
Потрібно, щоб під рукою завжди були причини піднятись. А ось якщо спідниця заплутується навколо ніг – її можна поправляти елегантними та граційними жестами і сміятися.
Або, якщо вже говорити про древні атрибути танцю, згадаймо про бахрому і монетки на стегнах. У них ті ж завдання: приємно дзвеніти, відволікати від внутрішнього збентеження, перемикати увагу, щоб не зациклюватися. Так що прикрашайте монетками і іншими аксесуарами, здатними видавати звуки, свій одяг.
Дзвіночок пам’ятаєте? Наші предки були впевнені, що він відганяє страхи, негативну енергетику і мало не нечисту силу. І приваблює благополуччя. Все з тих же причин при стресі (депресії) добре носити браслет. Такий, який вільно рухається по руці, падає на зап’ясті, який можна покрутити. У розряд корисних аксесуарів записуємо і довгі бовтаються сережки, так само як і довгі намиста. Який революційна здавалася б ідея Коко Шанель спустити намиста на оголену спину, в виріз. Це бачилося надмірно розкутим, провокаційним. І правильно, і нехай! Провокація і виклик – антитеза депресії.
Не забувайте про волосся. Пасмо, випущене з зачіски або з-під косинки, – знак свободи. Коли волосся розвівається, легше дихати і відпускати напругу. Відмінне рішення – високий кінський хвіст, а самий несексуальний (і депресивний) варіант – хвостик від основи шиї. Щоб ширше дивитися на речі (і бачити нові можливості), треба розворушити, розгойдати, розтягнути своє мислення, яке безпосередньо пов’язане в тому числі і з малою моторикою.
Кожен знає, що внутрішній неспокій хочеться перекрити, абстрагувавшись від чогось. Порівняно недавно на допомогу прийшли і ювелірні будинки. Вони ввели в моду рухомі елементи в кільцях, кільця-трансформери, кільця з дзвіночками, браслети з безліччю дрібних підвісок, які можна змінювати. Все це допомагає як впоратися з хвилюванням, так і прокинутися до виходу з серйозної депресії.
Отже, бачимо, що настрій, емоції залежать від моди.І ще порада: якщо хочеш взяти якусь ситуацію під контроль, але не знаєш, як це зробити, одягни кільце на вказівний палець лівої руки. Ліва половина тіла управляє роботою правої півкулі мозку – інтуїтивного, гнучкого, спонтанного, творчого. Одягнувши кільце на палець, який покликаний вказувати, ти допоможеш собі знайти правильні рішення, правильні слова.
Не давайте депресії заволодіти вами, краще займайтеся собою, комунікуйте з людьми та будьте стильними!

, , , переглядів: 1 086

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *