Як наносити парфум, щоб довго тримався запах

Збір коштів на потреби армії України
07.06.2023

Літня спека – основний ворог парфумів. Аромат навіть найдорожчих брендів може швидко вивітритися, тож оточуючі відчуватимуть неприємний запах поту та несвіжості.

парфум

За словами експертів, важливо пам’ятати про основні фактори, які запобігатимуть вивітрюванню: правильні місця нанесення, достатній рівень зволоження та оптимальна концентрація. Розкажемо, як зробити, щоб парфуми трималися весь день.

Правило 1. Зволоження

Перед нанесенням парфуму обов’язково нанесіть на шкіру якісний зволожуючий крем, бажано не ароматизований. Це перше та основне правило для запобігання вивітрювання. Ідеально використовувати лосьйон, відповідний по аромату до обраного парфуму. Часто бренди випускають лінійки – парфум, лосьйон та дезодорант.

Правило 2. Точки пульсу

Точки пульсу – найтепліші місця тіла, адже саме там кров знаходиться найближче до поверхні шкіри. Фахівці рекомендують розпилювати аромат на:

  • зап’ястя;
  • область за вухами;
  • шию;
  • за колінами (особливо актуально на літній сезон суконь і шортів);
  • за ліктями.

Однак не перестарайтеся – виберіть одне-два місця для розпилювання і не наносьте парфуми на кожну з вищеперелічених точок.

Найпоширеніша помилка – потирання зап’ястя після розпилювання. Так робити категорично не можна. Це призведе до пошкодження молекул в ароматі та змінить його запах.

Правило 3. Волосся

Якщо ви хочете лишити на волоссі приємний шлейф аромату, ніколи не слід наносити парфуми безпосередньо на локони – спирт миттєво висушить за зіпсує їхню структуру. Є спеціальні ароматичні спреї для волосся – їх і варто придбати. Або ж нанесіть парфуми на гребінець, зачекайте, поки вони висохнуть і розчешіть волосся.

Правило 4. Концентрація

Варто розрізняти парфуми, парфумовану воду, туалетну воду і спреї:

  • парфуми найбільш стійкі та шлейфові, адже містять близько 20-40% ароматичного масла;
  • парфумована вода має у складі 10-20% ароматичного масла;
  • туалетна вода містить 10% ароматичного масла;
  • спреї для тіла мають у складі всього 1-3% ароматичного масла.

Здавалося б, вибір очевидний – найбільш концентровані парфуми. Але експерти радять для повсякденного вжитку обирати саме парфумовану воду.

Парфуми наносять точково – пальцями на точки пульсу, їх не розпилюють та не мажуть ними волосся.

Парфумовану і туалетну воду розпорошують у повітрі, а потім проходять повз цю хмару – так молекули рівномірно розподіляться по шкірі.

Зверніть увагу також на інгредієнти. Деревні та східні нотки триматимуться на шкірі довше, а найшвидше вивітрюватимуться фруктові.

Правило 5. Правильний час

Парфуми слід наносити одразу після прийняття душу – волога зафіксує запах. Не варто розпорошувати їх на одяг.

Джерело: https://patrioty.org.ua/

, , переглядів: 614

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *