Поява нового члена сім’ї-це завжди нова енергетика в будинку. Тварина може притягувати любов, затишок, везіння, а може і гроші. З дня у день ви будете називати свого кота по кличці і, якщо підберете правильне ім’я, то самі запрограмуєте свою свідомість на достаток в сім’ї.

 

Щоб вихованець став справжнім талісманом і привертав благополуччя, можна вибрати йому кличку співзвучну з грошовими валютами: Єврик, Бакс, Рублик, Фунт – для хлопчика або Франкі, Гривня – для дівчинки.

Крім того, кота можна назвати Копійка або Монетка.

Також ви можете вибрати кличку, яка асоціюється з цінними металами: Злата, Голден, Серебрянка, або дорогоцінними каменями: Рубін, Сапфір, Смарагд, Фіаніт, Бурштин, Топаз, Алмаз, Опал, Даймонд або Брюлик.

 Якщо вам імпонують незвичайні імена, можете назвати свого улюбленця титулом, якими за старих часів називали заможних людей. Наприклад: Султан, Шейх, Цар, Барон, Князь або Маркіз.

Крім того, для кота можна вибрати кличку, яка не пов’язана безпосередньо з грошима, коштовностями або статусом, але буде асоціюватися з удачею, що також дуже важливо, якщо ви збираєтеся розбагатіти. Такими іменами можуть бути: Везунчик, Лакі, Удача, Джин або Рибка (мається на увазі Золота Рибка).

Перед тим як давати вихованцеві кличку, гарненько обміркуйте, що ви хочете отримати. Якщо це гроші, вибирайте ім’я, яке особисто у вас найбільше асоціюється з багатством і заможністю, щоб кожен день нагадувати собі про своє бажання.