Як не нашкодити смартфону? 4 “погані звички”, які не варто застосовувати

Збір коштів на потреби армії України
16.04.2021

Як не нашкодити смартфону? 4 “погані звички”, які не варто застосовувати

Робота, відпочинок, спілкування – сьогодні їх складно уявити без телефонів. Здається, тепер все під контролем, але ви дійсно знаєте, як використовувати свої гаджети? Експерти діляться найбільш поширеними звичками, які шкодять розумним пристроям, і дають поради, як правильно про них піклуватися.

1. Регулярні оновлення

Значок ваших налаштувань на вашому смартфоні постійно “горить” повідомленнями і нагадуваннями про оновлення операційної системи? Експерти радять вам негайно вжиття такої дії, навіть якщо ваш телефон працює без збоїв без оновлень. Виробники завжди працюють над поліпшенням функціональності додатків, впровадженням нових зручних для користувача рішень і в цілому поліпшення роботи телефону. Але найголовніше, що кожна нова версія програмного забезпечення може долати попередні уразливості безпеки, допомагати захищати ваші дані ще краще і запобігати кібератакам.

2. Фонові додатки – відключити або залишити?

Ймовірно, багато хто чув поради відключати додатки, що працюють на тлі смартфона, і таким чином економити заряд акумулятора телефону. Виявляється, це всього лише міф – для систем iOS і Android. За словами експертів і розробників, в одному активному вікні завжди працює тільки одна програма, і якщо смарт-процесору потрібно більше оперативної пам’яті під час процесу, операційні системи автоматично зупиняють невикористовувані програми. Крім того, кожен раз, коли ви закриваєте і потім знову відкриваєте додаток, ваш телефон споживає більше енергії, ніж при перезапуску програми у фоновому режимі.

3. Телефон розряджений? Дай йому відпочинок

Телефон розрядився, але як тільки ви підключили зарядний пристрій, то продовжили перегляд веб-сторінок? Або, може бути, ви постійно відповідаєте на дзвінки, коли ваш смартфон заряджається? Ці звички, які характерні для багатьох людей, можуть пошкодити роз’єм для зарядки – навіть найменший рух шнура, підключеного до телефону, призведе до його деформації, а в довгостроковій перспективі може повністю його пошкодити. Щоб цього не відбувалося, перед кожним використанням рекомендується залишати заряджений телефон в спокої або відключати зарядний пристрій.

4. Очистіть екран телефону

За даними досліджень, кожен день ми торкаємося до нашого смартфону в середньому близько 2 тисяч разів щодня, тому він повинен протистояти постійному натиску жирних пальців, подряпин пилу, брудній шкірі і бактеріям. Однак, липких екранів можна уникнути, просто регулярно чистячи їх відповідно до основних правил. Ви просто протираєте забруднений екран паперовим рушником або брюками? Експерти пропонують відмовитися від цих звичок – на таких поверхнях можуть з’явитися піщинки, невидимі неозброєним оком, які можуть подряпати як екран, так і задню частину смартфона. Важливо пам’ятати, що очисники екрану, які містять спирт, ацетон або інші кислоти, не повинні використовуватися для догляду за екраном. Це може пошкодити жиро-відштовхуючий матеріал, який покриває інтелектуальні екрани, роблячи їх ще більш жирними. Тканина з мікрофібри, зволожена водою або миючими засобами, розроблена спеціально для такого скла, краще всього підходить для чищення. Мало того, що вона безпечно видаляє жирні відбитки пальців, вона також вбиває бактерії і допомагає полірувати існуючі подряпини.

, , переглядів: 545

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *