Як не пролетіти: на що звернути увагу, щоб правильно підібрати розмір взуття при замовленні в інтернеті

Збір коштів на потреби армії України
30.08.2021

Як не пролетіти: на що звернути увагу, щоб правильно підібрати розмір взуття при замовленні в інтернеті

Як мінімізувати ймовірність ситуації, коли гарні туфлі чи круті кросівки з інтернет-магазину не підійшли? Правильно підібрати розмір взуття! 

 Розмір – найважливіший параметр взуття. Якщо ви не знаєте або сумніваєтеся як підібрати свій розмір взуття, є декілька способів правильно визначити свій розмір. Про це пише topitop.

Виміряйте довжину своєї стопи (причому, бажано на обох ногах: якщо на якійсь нозі величина трохи більша, беріть за орієнтир саме її). Найкраще робити такий вимір ввечері. Ще можна дістати устілку з улюбленого взуття і поміряти її довжину.

Уважно зіставте ваш розмір з розміром, зазначеним в таблиці виробника (іноді розмір взуття може відрізнятися від того, який ви звикли вважати своїм: не лякайтеся, імпортні розміри відрізняються від українських).
 

Зимове взуття замовляйте на розмір більше, тому що навіть невелике скупчення повітря в порожньому просторі забезпечить вашим ногам додаткове тепло.

Спортивне взуття замовляйте на пів розміру більше для комфорту і кращої рухливості вашої стопи під час руху і силових навантажень.

, переглядів: 643

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *