Як нестандартно використовувати мікрохвильову піч

Збір коштів на потреби армії України
04.10.2022

Як нестандартно використовувати мікрохвильову піч

Мікрохвильова піч стала незамінним атрибутом більшості кухонь. Майже всі її застосовують лише для розігріву їжі. А хіба сфера застосування на цьому закінчується?

Як нестандартно використовувати мікрохвильову піч

Зацукрований мед

Якщо мед починає цукоритися, багато людей відразу шукають варіанти, як відновити його структуру. Найпопулярніший спосіб – це водяна баня, проте в цьому випадку доведеться витратити чимало часу. Простіше використовувати мікрохвильову піч.

Для цього достатньо поставити мед у мікрохвильову піч на одну хвилину. Якщо результат незадовільний, можна перемішати мед і знову відправити його у НВЧ. Час безпосередньо залежить від потужності печі та кількості меду.

Цибуля без сліз

Коли доводиться різати цибулю, на очах одразу з’являються сльози та печіння. Позбутися цього неприємного ефекту можна наступним способом: поставити цибулю на 15 секунд у мікрохвильову піч. Завдяки цьому перелічені негативні властивості залишаться у минулому. Цей прийом варто завжди використовувати, якщо необхідно нарізати велику кількість цибулі. При цьому варто слідкувати за часом, якщо перетримати її в печі, нічого хорошого не буде.

Очищення часнику

Чистка часнику рідко викликає питання чи складності, проте цей процес можна спростити, якщо відправити зубчики на 15-30 секунд у мікрохвильову піч. Після остигання його буде простіше очистити, тому що шкірка почне легко відшаровуватися.

Дезінфекція губок до дошок

Кухонні губки та дошки – це розсадники бактерій. Фахівці навіть проводили дослідження, які чітко показали, що на поверхні кухонних губок та дощок більше мікробів, ніж на кришці унітазу. Позбутися мікробів можна методом термічної обробки. Можна обдати губки та дошки окропом. Однак простіше відправити ці кухонні предмети в мікрохвильову піч на кілька хвилин. Від високих температур мають загинути усі небезпечні бактерії та мікроби.

Просушування чіпсів

Якщо залишити упаковку з відкритою чіпсами, вони почнуть швидко вбирати в себе вологу, через що зіпсується смак і аромат. Є просте рішення: потрібно пересипати чіпси в ємність і поставити в мікрохвильову піч. Через вплив високих температур чіпси просохнуть і стануть хрусткими.

Відновлення аромату приправ

Якщо порушити технологію зберігання приправ, вони швидко втратить свої смакові якості та аромат. Це відбувається через вологу, яку накопичують різні приправи. Як правило, багато господинь просто викидають спеції. Але, вирішити подібну неприємність за допомогою мікрохвильової печі не становить жодних труднощів.

Отримати більше соку з цитрусових

Свіжий лимонний або апельсиновий сік можна назвати одним з найкорисніших. Однак вичавити сік у більшості випадків – це проблема, якщо немає спеціального комбайна. Щоб цитрусові виділяли більше соку, їх слід попередньо нагріти у мікрохвильовій печі. У цьому випадку можна одержати значно більше корисного соку.

Джерело: https://pixelinform.com/

переглядів: 504

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *