Як очистити воду з крана без фільтра

Збір коштів на потреби армії України
29.10.2022

Вода з-під крана – це продукт, який не бажано вживати не в кип’яченому вигляді або без фільтрів. Однак у зв’язку з досить складною ситуацією, що склалася в Україні через обстріли з боку Росії, можливо, доведеться пити саме її. Однак проблему “шкідливості” води з-під крана можна легко вирішити навіть без спеціальних фільтрів.

Вода з-під крана

Є як мінімум чотири способи, як можна очистити воду в домашніх умовах без спеціальної техніки. Вам знадобляться досить прості підручні засоби.

Як очистити воду з-під крана без спеціальних фільтрів

  • Відстоювання – найпростіший, доступний та безплатний спосіб пом’якшити воду. Все, що потрібно зробити, це налити воду в місткість і залишити її на не менше 8 годин, в ідеалі на добу.
  • Камені — не просто так за старих часів у колодязь кидали кремінь. Налийте воду в банку або іншу місткість і покладіть у неї 1-2 камені мінералу. Залишіть воду постояти на 2-3 дні. Після закінчення часу воду потрібно обережно злити. Також для очищення води підійде шунгіт. На літр води потрібний камінь вагою приблизно 100 г.
  • Активоване вугілля — помістіть в марлю товчене активоване вугілля, а потім через цю лійку потрібно процідити воду. Також можна опустити у воду кілька таблеток, оповитих тканиною, на 8-10 годин.
  • Заморожування – найпростіший і при цьому найкращий спосіб очищення води. Поставте воду в морозилку, і коли вона замерзне на 2/3, рідкі залишки треба злити, а лід розморозьте.

Джерело: https://patrioty.org.ua/

, , , переглядів: 759

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *