Як одруження впливає на чоловічий секс, гаманець і тривалість життя

Збір коштів на потреби армії України
12.02.2017

Як одруження впливає на чоловічий секс, гаманець і тривалість життя

фото ілюстративне

Понад 50% одружених чоловіків кажуть, що вони дуже задоволені своїм сексуальним життям.

Згідно з інформацією, одружені представники сильної статі мають кращий секс, заробляють більше грошей та живуть довше, аніж їхні самотні колеги.

Зазначається, що переважно серед людей існує думка, що подружні пари займаються сексом один раз в місяць у нудній місіонерській позі, але вони насправді набагато більше експериментують, ніж ті, які мають випадкові зв`язки на одну ніч.

Читайте також: Практичні поради: як жити у шлюбі довго та щасливо

Тож, справді, одружені чоловіки мають кращий секс. Понад 50% одружених чоловіків кажуть, що вони дуже задоволені своїм сексуальним життям. Це тому, що одружені пари, як правило, мають сильний зв`язок зі своїм партнером. Такі висновки зробили згідно з новим дослідженням Інституту вивчення сім`ї.

фото girl-magazine.ru

Жінки, як правило, більш здатні на експерименти з чоловіками, з якими вони мають глибокий зв`язок. Це може бути однією з причин, чому секс кращий в довгострокових стосунках. Окрім того, чоловіки відчувають себе більш сексуально задоволеними, коли вони знають, що їхній партнер довгостроковий.

Також одружені чоловіки заробляють більше грошей. Чоловіки, які одружуються, як правило, починають працювати більше і більш виважено. У результаті одружені чоловіки в кінцевому підсумку є багатшими. Згідно з даними, одружені заробляють на 10-40% більше, аніж самотні чоловіки того ж віку.

Читайте також: П`ять невідомих фактів про секс: і приємно, і корисно

Ще однією не менш важливою перевагою одруження для чоловіків є те, що вони живуть довше, аніж одинаки. Як показує статистика, одружені живуть приблизно на 10 років довше, ніж неодружені.

Як пояснюють експерти, це тому, що у них є хтось, з ким вони уважно стежать за своїм здоров`ям, а також друга половинка заохочує їх піклуватися про себе і звернутися до лікаря у разі виникнення будь-яких проблем.

Цей тип підтримки впливає на психічне здоров`я теж. Майже в два рази більше одружених чоловіків повідомили, що «дуже задоволенні» життям, ніж їх одинокі друзі.

Джерело – ТСН

 

, , , , , переглядів: 1 022

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *