Як освіжити подушку

Збір коштів на потреби армії України
28.12.2022

Як освіжити подушку

Кожен із нас хоч раз у житті стикався з різними забрудненнями в побуті. Деякі господині довіряють лише клінінговим компаніям, інші, навпаки, намагаються самостійно впоратися з проблемою. Радимо взяти на замітку кілька порад, як освіжити подушку, яка пожовтіла або неприємно пахне.

Як освіжити подушку

За допомогою яких народних засобів можна видалити жовті плями з подушки?

Лимонний сік

Лимонний сік – це кислота, яка діє як натуральний відбілювач, що легко видаляє плями.

Змішуємо теплу воду з лимонним соком у пропорції 2 до 1. Наносимо її на тканину або чисту ганчірку та акуратно промокуємо плями цією сумішшю. Повторюємо процедуру доти, доки забруднення не зникнуть, а потім промиваємо водою або протираємо вологою губкою.

Лимонний сік та сіль

Звичайна кухонна сіль діє як м’який абразивний елемент, допомагаючи вбирати вологу з плям.

Нарізаємо свіжий лимон і вичавлюємо з нього сік на пляму – вона має бути повністю покрита.

Потім насипаємо сіль поверх лимонного соку, і використовуючи суху тканину, промокуємо до тих пір, поки пляма не зникне. Слід діяти обережно, оскільки сіль може подряпати подушку. У самому кінці протираємо вологою ганчіркою або губкою.

Харчова сода та оцтова кислота

Щоб позбутися стійких жовтих плям на подушках, підійде суміш з оцту та соди. Кислота, що міститься в оцті, допомагає вивести плями і усунути неприємний запах. Харчова сода діє як натуральний миючий засіб та дезодорант. Це м’який лужний порошок, тому його можна використовувати на будь-яких тканинах.

На кожну пляму спочатку наносимо трохи оцту і чекаємо, поки він вбереться. Потім змішуємо харчову соду та білий оцет у пропорції 1:1 – до консистенції пасти. Розподіляємо її в тих місцях, де є забруднення, чекаємо декілька хвилин, а потім витираємо вологою ганчіркою або тканиною.

Джерело: https://apostrophe.ua/

, , , , , переглядів: 334

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *