Як почистити брудні рукава пуховика

Збір коштів на потреби армії України
11.11.2022

Як почистити брудні рукава пуховика

Побутові справи займають величезну кількість часу, тому досвідчені господині намагаються використати різні лайфхаки та маленькі хитрощі, щоб полегшити собі життя. Візьміть собі на замітку прості поради, як відмити бруд із засмальцьованих рукавів пуховика, щоб не прати його повністю. theLime вирішив докладніше розповісти про це.

брудні рукава пуховика

Нашатирний спирт

Із засмальцьованими плямами на рукавах добре впорається нашатирний спирт. Для цього потрібно підготувати простий розчин: 1 ст. л. нашатиря змішуємо з 1 ст. л. перекису водню. Беремо ганчірку або губку, змочуємо її в отриманому розчині та протираємо забруднені ділянки. Залишаємо на декілька хвилин, потім змиваємо водою.

Засіб для миття посуду

Також із брудом на рукавах добре впорається рідкий засіб для миття посуду. 1 ст. л. засобу розводимо у 500 мл води. Змочуємо в розчині губку і проходимо по поверхні забруднень. Залишаємо на 10-15 хвилин, потім споліскуємо водою або протираємо вологою чистою ганчіркою.

Господарське мило

Якщо на рукавах є інші забруднення, беремо губку чи зубну щітку та намилюємо її господарським милом. Після цього проходимо по поверхні з плямами, ретельно втираючи мило. Потім промиваємо вологою чистою ганчіркою – це потрібно для того, щоб не залишилося розводів. Залишаємо куртку або пуховик, щоб він висох.

Сіль та крохмаль

А в тому випадку, якщо плями старі й вже досить сильно в’їлися в тканину, слід спробувати відіпрати їх за допомогою звичайної солі та крохмалю. Для цього беремо ці два інгредієнти у рівній кількості. Додаємо трохи води та розмішуємо до стану “кашки”. Цю суміш втираємо у плями на пуховику. Залишаємо в такому вигляді на 10 хвилин, потім споліскуємо водою.

Джерело: https://apostrophe.ua/

, , , , переглядів: 1 280

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *