Як повернути білий колір пожовтілому пластику у холодильнику

Збір коштів на потреби армії України
27.05.2022

Як повернути білий колір пожовтілому пластику у холодильнику

Пластик усередині холодильника можна відбілити підручними засобами.

Яким би не був білим холодильник усередині та зовні, але пластмаса має властивість із часом жовтіти і втрачати свою привабливість.

Це відбувається від часу, перепадів температури, бруду, що накопичується на поличках, і дії сонячних променів ззовні. Але цю ситуацію можна виправити. Як без проблем повернути білий колір пластику, читайте в нашій статті.

Як відбілити пластик у холодильнику: лайфхаки

  • Звичайне господарське мило – чудовий засіб для боротьби з плямами та жовтим кольором пластику. Візьміть м’яку губку, змочіть теплою водою, добре намильте і потріть проблемне місце. Залиште замоченим на кілька хвилин, а потім іще раз обробіть губкою.
  • Пластик очищає спирт. Ця рідина може вивести жовтизну та бруд різної природи. Але перед тим, як обробити пластикову поверхню спиртом, спробуйте на невеликій ділянці, щоб спирт не збільшив старі плями і не залишив нові.
  • Миючий засіб для посуду відмінно відбілює пожовтілу пластмасу. Знімні полички та інші деталі замочіть на кілька годин у теплій воді з миючим засобом. Або рясно змочіть їх цим засобом і залиште, щоб відкисали.
  • Хлор – сильний відбілювач. Щоправда, у чистому вигляді його застосовувати не варто, а от хлоровмісткі відбілювачі або засоби для виведення плям допоможуть подолати жовтизну у холодильнику. Для цього знадобиться 1 ст. л. засобу із розрахунку на один літр води. Розведіть та замочіть пластикові деталі на 10-12 годин, а потім помийте та протріть насухо.
  • Відбілить пластик содовий розчин. Приготуйте розчин із розрахунку по одній ложці кальцинованої соди та прального порошку на літр води. Обробіть губкою пожовклі місця і залиште на кілька годин. Потім ретельно промийте та обсушіть.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

 

переглядів: 426

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *