Як повернутися в робочий режим, якщо зовсім немає сил

Збір коштів на потреби армії України
19.07.2022

Як повернутися в робочий режим, якщо зовсім немає сил

Як почати працювати знову? Де взяти сили, мотивацію, енергію, щоб знову повернутися до колишнього режиму? Чи можливо взагалі до нього повернутися? Розбираємось із психологом
 

Після 24 лютого життя багатьох українців кардинально змінилося. Людям довелося покинути свої домівки, переїхати до близьких, шукати притулок за кордоном. Коли ми опинилися у відносній безпеці, постало наступне питання – заробіток грошей. Щасливчики повернулися на попередні робочі місця, але багатьом довелося шукати нову роботу.

Тепер наша психіка переживає не найкращі часи. Адаптація до всього жахіття сьогодення, прийняття, заперечення, біль та сльози. Вранці ми ледве підводимося з ліжка, хочеться поїхати далеко і не думати, не читати, а просто лежати. Як знайти сили і продовжувати працювати? Психолог Тамара Добудогло дала кілька слушних порад.

Якщо у вас збереглося робоче місце і маєте можливість повернутися й знову займатися справою, розробіть комфортний план, – зазначила експертка.

План повернення до робочого режиму:

  • розділення задач;
  • перерви;
  • відпочинок;
  • режим сну та їди (бо це турбота про ресурси);
  • планування чогось одного на день. Так ваші ресурси будуть розподілені рівномірно між навантаженнями. Не “розривайте” себе на частки.

Також психолог пояснила, що працювати на повну силу тепер не вдасться нікому. Просто наші ресурси ослаблені або вичерпані. Наш мозок працює вже не так швидко, постійний стрес та страх знизили продуктивність. Ви помітите, що встигаєте робити набагато менше, ніж раніше.

Головне – не чекайте від себе звичної продуктивності. Тому що це ілюзія, – відзначила психолог.

Джерело: https://lifestyle.segodnya.ua/

переглядів: 1 077

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *