Як позбутися перегару після свята

Збір коштів на потреби армії України
03.01.2023

Як позбутися перегару після свята

Все на святі добре, крім одного – запаху перегару на наступний день. Здавалося б, ніби й випив не так багато, а запах є. Що з цим робити?

запаху перегару

Чому з’являється перегар

Причина перегару – це продукти розпаду етанолу (спирту). Вони з’являються в організмі після того, як печінка почала переробляти алкоголь – приблизно через 1-1,5 години. Частина цих продуктів розпаду – наприклад, оцтова кислота – і є причиною неприємного запаху, який може триматися від двох годин до доби.

Вивести токсини відразу організм не може, він робить це поступово – через легені, через шкіру і з сечею. І тільки після того, як повністю розщепить і виведе весь алкоголь, зникне перегар. Ось чому від перегару вам не допоможе ні жуйка, ні полоскання. Але ми знаємо, чим можна допомогти.

Як позбутися перегару: 5 способів

Ці процедури допоможуть прискорити виведення продуктів розпаду алкоголю з організму.

1. Кава або чай

Щоб позбутися запаху перегару, пийте більше рідини. Це може бути кава або чай, чорний або зелений – вони містять кофеїн і мають сечогінний ефект. Значить, ваш організм буде швидше виводити непотрібні хімічні сполуки.

2. Свіже повітря

Добре провітріть кімнату, а ще краще прогуляйтеся. Кисень потрібен для ефективного окислення спирту в печінці – чим більше кисню, тим швидше ви позбудетеся перегару. Наркологи також радять позбавлятися запаху перегару за допомогою вентиляції легенів – робити глибокі вдихи і видихи. Це допоможе знизити концентрацію видихуваних парів спирту, а значить, перегар буде не таким сильним.

3. Теплий душ

Тепла вода розкриває і очищає пори – токсини виводяться швидше. Можна прийняти контрастний душ з милом, шампунем або кондиціонером зі стійкою ароматом. Але з таким душем слід бути обережним тим, у кого є проблеми з серцево-судинною системою.

4. Білок на сніданок і трохи гостренького

Поснідайте (або пообідайте) яєчнею, омлетом або з’їжте щось з нежирного м’яса. Суть у тому, щоб дати організму додатковий білок – він допоможе печінці швидше переробити залишки етилового спирту.

Гірчиця, перчик чилі або інші гострі прянощі допоможуть прискорити обмін речовин, а значить організм буде швидше виводити продукти розпаду.

5. Аптека на допомогу

Якщо нічого не допомагає – зайдіть в аптеку. Антипохмільні препарати, в складі яких є унітіол або бурштинова кислота, впливають на обмін речовин і прискорюють виведення продуктів алкогольного розпаду з організму.

Пийте з розумом і нехай у вас не буде похмілля і перегару.

Джерело: https://patrioty.org.ua/

, , , , переглядів: 271

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *