Як позбутися слідів косметики на речах: лайфхаки

Збір коштів на потреби армії України
02.06.2022

Як позбутися слідів косметики на речах: лайфхаки

Вам можуть стати в пригоді ніж і дитяча присипка.

Виробники косметики намагаються зробити засоби, які надовго і надійно фіксуються на обличчі, але часто забувають, що ці самі засоби можуть частенько потрапляти на одяг і залишаються на ньому в’їдливими плямами. Що робити, якщо улюблена блузка забруднилася тушшю або помадою? Читайте наші лайфхаки, як позбутися слідів косметики на речах.

Як прибрати плями від косметики з одягу: лайфхаки

  • Лайфхак 1. Головне правило видалення косметики

Яку б пляму ви не видаляли, пам’ятайте, що важливо її не розтерти по всій тканині, а максимально зібрати залишки. Скористайтеся тупим ножем і зішкребіть косметику так, щоб не розмазати її. Потім промокніть те, що залишилося, сухою паперовою серветкою – вона добре вбирає. Також можна рясно посипати пляму сіллю або дитячою присипкою, вони теж добре вбирають жир.

  • Лайфхак 2. Як вивести пляму від помади

Помада в своєму складі містить олії. Отже, для виведення плями знадобляться засоби, що розчиняють жири. Візьміть мийний засіб для посуду або шампунь. Перевірте, щоб у складі не було зволожувальних компонентів, тому що зайві жири вам ні до чого. Нанесіть кілька крапель чистого засобу або у поєднанні з водою і залиште на п’ять хвилин. Потім змийте теплою водою.

  • Лайфхак 3. Як прибрати сліди рум’ян і пудри

Сліди рум’ян, пудри, а також тіні – це сухі засоби, що не містять жирів. З ними справа піде швидше. Намочіть проблемне місце на тканині й присипте пральним порошком. А через 15 хвилин виперіть способом, рекомендованим для вашої речі.

  • Лайфхак 4. Як позбутися туші на одязі

Чим більш стійка і якісна туш на ваших віях, тим проблематичніше її позбутися, якщо ви промахнулися і потрапили не туди, наприклад на рукав. А тому логічно скористатися засобами для видалення макіяжу. Нанесіть трохи ремувера на ватний диск, акуратно промокніть пляму, а потім виперіть. Бажано використовувати міцелярну воду – вона простіше виводить молекули бруду.

Джерело: https://lifestyle.segodnya.ua/

 

 

 

переглядів: 467

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *