Як позбутися від жиру на животі за допомогою продуктів з розчиною клітковиною

Збір коштів на потреби армії України
23.09.2022

Як позбутися від жиру на животі за допомогою продуктів з розчиною клітковиною

Вживання в їжу продуктів, що містять розчинну клітковину, може допомогти позбутися від жиру на животі з кількох причин.

Вживання в їжу продуктів

Також відомий як прихований жир, вісцеральний жир зберігається глибоко всередині живота, а це означає, що ви часто не можете його побачити. Хоча життєво важливо мати його в невеликій кількості, через те, що він захищає і ізолює такі органи, як печінка і кишечник, це може бути небезпечно, якщо у вас його забагато. Наявність надмірної кількості вісцерального жиру може підвищити ризик серйозних захворювань, таких як хвороби серця, діабет 2 типу, інсульт і високий рівень холестерину.

Як і у випадку з підшкірним жиром, який є видимим жиром, дієта і фізичні вправи відіграють певну роль в тому, скільки у нас вісцерального жиру.

“Вісцеральний жир накопичується в животі, коли ми їмо багато продуктів, особливо з високим вмістом жирів, і мало або взагалі не займаємося спортом. Зменшення абдомінального жиру є однією з головних цілей по зниженню ваги для більшості людей. Існує кілька способів позбутися від жиру на животі, включаючи вживання здорової їжі”, – говорять лікарі-дієтологи.

Вони рекомендують їсти продукти з високим вмістом розчинної клітковини, щоб спалювати жир на животі.

“Харчування, що містить поживні речовини з розчинною клітковиною, може ефективно знизити абдомінальний жир. Клітковина працює, затримуючи засвоєння поживних речовин, жирів і перетравлення їжі. Вони підсилюють відчуття ситості, що призводить до зниження апетиту і відсутності тяги до їжі. Клітковина регулює споживання калорій, скорочуючи надлишкову кількість жиру на животі”.

Клітковина надходить з рослин і є типом вуглеводів. Однак, на відміну від інших вуглеводів, клітковина не розщеплюється і не перетравлюється, а переміщається по організму, сповільнюючи травлення.

До продуктів з високим вмістом розчинної клітковини відносяться:

  • Вівсянка
  • Горіхи
  • Боби
  • Яблука
  • Чорниця

Джерело: https://ukr.media/

, , , , переглядів: 219

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *