Тренд чи не тренд: як правильно роздягатися?

Збір коштів на потреби армії України
01.06.2017

Тренд чи не тренд: як правильно роздягатися?

Постійно хизуватися в напівоголеному вигляді – спірний тренд сьогодні став різновидом норми. Як не одягнутися вульгарно та підкреслити жіночність, поговоримо?

Костюм-піжама

Вузькі брюки довжиною до щиколотки і вільна туніка з укороченим рукавом.  Світська піжама, що була символом часу Одрі Хепберн, Софі Лорен і Елізабет Тейлор. Сьогодні, переосмислений домашній образ – це ні з чим не порівняний комфорт і чуттєвість, які відчуваєш, тільки-но вставши з ліжка.

Накидка-халат

Кімоно і китайські накидки c широкими рукавами стали альтернативою халатам і шовковим домашнім мантіям. Зірки кіно і світські левиці надягали їх на пляж, а вдома носили з вільними, довгими шовковими брюками. Досить часто цю річ поєднують з чоловічим, класичним стилем.

Сукня-комбінація

Саме з 90-ми асоціюється повернення моди на нічні сорочки і лаконічні комбінації, які тоді стали носити на вулицях без найменшого сорому. На голе тіло, або поверх білої футболки в дусі гранжу. Дублюючи силует сукні, вони стали універсальними, адже поверх них можна було накинути вільний халат або мантію з шовку.

, , , , переглядів: 1 032

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *