Як правильно використовувати маски для обличчя?

Збір коштів на потреби армії України
28.06.2017

Як правильно використовувати маски для обличчя?

Всі люблять маски. Але не всі користуються ними правильно. Адже від способу, місця та часу нанесення залежить ефект або його відсутність. Ми розкажемо про правила і секрети застосування масок для обличчя.

Охолоджуйте

Мета масок на гелевій і гідрогелевій основі – звужувати кровоносні судини, знімати почервоніння і роздратування, заспокоювати прояви дерматиту і розацеа. Щоб зробити такі маски ще ефективніше, зберігайте їх в холодильнику або перед використанням приберіть на 10 хвилин в морозилку.

Наносьте правильно

Напевно ви наносите маску одним з двох способів. Перший – по масажних лініях. Другий – як попало. Спробуйте інші, більш ефективні, варіанти. Отже, якщо шкіра схильна до запалень, наносите маску від центру до периферії, це допоможе розбудити лімфоток. Якщо шкіра страждає від зневоднення і тьмяності, рухайтеся знизу вгору, щоб стимулювати приплив крові.

Дивіться на годинник

В інструкції до кожної маски не дарма вказано час. Поставтеся до рекомендацій виробника уважно. Швидше за все потрібно прощатися з очисними масками на основі глини або лікувальної грязі. Вони витягають з пор забруднення , але як тільки повністю висихають, з легкістю повертають все назад. Вихід – змивати маску, як тільки вона підсохне, використовувати її в душі або зволожувати за допомогою термальної води.

Тканинні маски

В любові до корейських маскам зізнаються всі, хто знайомі з ними. Та й як їх не любити? Поєднання потужних сироваток з тканинної або гідрогелевими основою творить чудеса. Справжні чарівниці – корейські красуні – підвищують ставки. Ось, що вони роблять. Кладуть на очищене обличчя тканинну маску, але знімають її «на півдорозі». Навіщо? Щоб нанести свою щоденну сироватку. А потім повертають маску на місце. Таким чином, тканина допомагає краще вбиратися активним компонентам маски.

Патчі

Патчі допоможуть розгладити шкіру не тільки під очима. Наклеюйте їх між брів або на область носогубних складок. Незалежно від складу, «пластирі» такої категорії спрямовані на зволоження. Тому лінії посмішки вони принесуть не меншу користь, ніж гусячим лапок.

 

, , , переглядів: 990

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *