Як правильно чистити килим снігом

Збір коштів на потреби армії України
28.12.2022

Як правильно чистити килим снігом

Зима, якщо вона зі снігом, може добряче заощадити на хімчистці килимів. Але чищення килима може бути беззастережно ефективним лише за дотримання низки умов. Розкажемо, чи варто чистити килими снігом і як це правильно зробити, щоб не зіпсувати виріб.

Як правильно чистити килим снігом

Ефективність чищення

Останнім часом все частіше говорять про те, що ця процедура марна, а в міських умовах так і зовсім шкідлива. Але здебільшого обивателі та експерти сходяться на думці, що чистка снігом вбиває пилових кліщів, а також міль та її личинок. Якщо додати до цього розумне фізичне навантаження, а також заощадженя на хімчистці, то процедура не така вже й марна.

Правила та заборони

  1. Можна не намагатися виводити сліди жиру та фарб, а також позбавитися запаху сечі домашніх вихованців – не допоможе. У разі без попередньої обробки запах може навіть посилитися.
  2. Лицьову сторону килима можна чистити тільки пухким, чистим і свіжим снігом, далеко від проїжджої частини, стоянок автомобілів і місця вигулу собак.
  3. Перед тим як нести килим надвір, його потрібно пропилососити.
  4. Якщо хочете, щоб килим після чищення снігом знову почав блищати, потрібно проти ворсу пройтися по ньому ганчіркою, змоченою в скипидарі.
  5. Не варто чистити килими в відлигу, що починається, а також накидати на ворс сніг, що щільно злежався.
  6. Проводити одночасно чищення снігом та обробку миючими засобами також не рекомендується.
  7. Щоб остаточно знищити паразитів, краще потримати кілька годин килим на морозі.

Тільки при дотриманні цих правил можна говорити про ефективне та економне чищення. В інших випадках можна марно витратити сили та час.

Джерело: https://pixelinform.com/

, , , , переглядів: 287

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *