Як правильно підмітати вдома

Збір коштів на потреби армії України
18.01.2023
В епоху сучасних пристосувань для прибирання в будинку можна з легкістю і призабути, як правильно підмітати віником. Однак варто врахувати, що зараз, коли часто немає електрики, віник буквально незамінний для кожної господині. Ми зібрали кілька дієвих порад, як правильно підмітати в будинку.
як підмітати віником

Як правильно підмітати

Головне тут знати, як правильно підмітати в будинку – від порога або до нього. Згідно з давньою мудрістю, вимітати сміття потрібно через центр кімнати до порогу. Вважається, що якщо ви будете прибирати у зворотному напрямку, то все, від чого потрібно позбутися, ви знову повернете у своє життя.

А ще сміття з дому краще не вимітати за поріг, а зібрати його на совок перед ним. Вважається, що вимітаючи сміття за поріг, ми “проганяємо” з дому благополуччя.

Навіщо надягати пакет на віник

Річ у тім, що при підмітанні віником, в повітря піднімається дрібний пил. Велике сміття змести вийде, але воно може заплутатися в гілках віника. Так ось, щоб цього не сталося, потрібно надіти на віник звичайнісінький пакет і зав’язати його. Таким чином, частинки сміття не будуть застрявати в вінику, а дрібний пил і волосся якраз почнуть магнітитися до пакету.

Як позбутися від пилу в будинку

Навіть найчистіший будинок буде виглядати неохайно, якщо на поверхнях осідає пил. Тому слід дотримуватися наступних правил:

  • Частіше робіть вологе прибирання – не менше одного разу на тиждень.
  • Приберіть з кімнат речі, які тільки збирають пил – це елементи декору, м’які іграшки, стопки старих журналів або газет.
  • Провітрюйте приміщення раз на день.
  • Не забувайте регулярно прати або здавати в хімчистку покривала.

Саме ці нехитрі дії допоможуть вам надовго позбутися від пилу в будинку.

Джерело: https://www.unian.ua/

, , , , переглядів: 567

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *