Деякі собаки не звертають уваги на особливості погоди й з задоволенням прогулюються під дощем. А інші вважають за краще сидіти вдома. Потрібно навчити собаку гуляти під дощем і не боятися його. У холодну погоду, особливо, коли на вулиці дощ, стежте, щоб собака не замерзла. У таку погоду ймовірність підхопити застуду досить велика.

Вибираємо місце для прогулянки

Один з найпростіших способів змусити собаку полюбити прогулянки під дощем, знайти максимально комфортне місце для прогулянки. Такими місцями є парки або ліс. Дерева частково блокують дощ, і гуляти в парку або лісі більш комфортно, ніж на відкритій території.

Що беремо з собою?

У продажу є безліч аксесуарів і речей для собак, призначених спеціально для прогулянок в дощову погоду. До них відносяться:

– Парасольки для собак. Кріпляться до нашийника, тому собака завжди знаходиться під парасолькою. Від купола парасольки тягнеться повідець. Дуже зручна і корисна річ для прогулянок під дощем. Парасолі для собак бувають прозорі та кольорові, під прозорою парасолькою ви будете завжди бачити свою собаку.

– Пальто/плащ/комбінезон для собаки також допоможе зберегти вашу собаку сухою під час дощу. Зараз продаються плащі й для великих собак, і для маленьких. Вони зручно кріпляться, а ремені або липучки не дозволять плащу з’їхати з вашої собаки.

– Чоботи для собаки. Прямо скажемо, собаки не дуже люблять, коли на них надягають чобітки. Але спробувати варто, раптом вашому псу вони припадуть до душі й ви на заздрість всім знайомим будете хизуватися під дощиком.

Після прогулянки

Після того, як собака нагулялася і зробила на вулиці все, що їй хотілося, вирушайте додому. Не довго гуляйте. Повторимо, що в холодну і дощову погоду можна швидко застудитися. Якщо собака вимокла, то протріть її рушником. Деякі собаки люблять, коли їх сушать феном. Якщо ваша собака не любила прогулянки під дощем, то не чекайте, що вона їх полюбить з першого разу. Всьому свій час, нехай звикне спочатку. Потім такі прогулянки будуть приносити задоволення як вам, так і собаці.”