Як правильно використовувати мікрохвильову піч

Збір коштів на потреби армії України
22.04.2022

Як правильно використовувати мікрохвильову піч

Помилки, які ми найчастіше допускаємо при приготуванні та розігріванні їжі в мікрохвильовій печі.

Більшість людей неправильно користуються мікрохвильовою піччю, через що смак їжі залишає бажати кращого.

Щоб уникнути непорозумінь, видання Insider опитало американських шеф-кухарів і склало список помилок, яких ми найчастіше припускаємося при готуванні та розігріванні їжі в мікрохвильовій печі.

  1. Першу і найпоширенішу помилку ви робите, коли одночасно нагріваєте кілька видів їжі. У такому разі підігрів відбувається нерівномірно: частина продуктів виявляється дуже гарячою, тоді як інша залишається холодною.
  2. Другу помилку ми робимо, коли забуваємо перемішувати вміст тарілки або перевертати продукти у процесі нагрівання. У цьому випадку страва також нерівномірно нагрівається.
  3. Третя помилка полягає в тому, що дуже багато людей нагрівають рідину у скляному посуді. Не робіть так, це загрожує опіками. До того ж, шеф-кухарі стверджують, що воді для закипання необхідно стикатися з нерівною поверхнею, а скло заважає цьому процесу.
  4. Четвертою помилкою є використання в мікрохвильовій печі непридатного для цього посуду. Наприклад, миски з пінополістиролу не призначені для мікрохвильових печей: пінопласт при нагріванні виділяє шкідливі хімічні елементи, частинки яких потрапляють в нашу їжу.
  5. П’яту помилку люди роблять, коли включають порожню мікрохвильову піч. Такі маніпуляції можуть не тільки пошкодити мікрохвильову піч, а й стати причиною пожежі.
  6. Шосту помилку ви зробите, якщо готуватимете в мікрохвильовій печі гострі перці. При нагріванні чилі та халапеньо виділяють шкідливу пару та дим, що виходить від перцю, який може обпекти очі. Крім того, у мікрохвильовій печі перець починає виділяти капсаїцин – речовину, яка може викликати подразнення при контакті з вологими тканинами очей, носа та горла. Щоб уникнути подібних ситуацій, шефи рекомендують готувати гострий перець у духовці, а не в мікрохвильовій печі.
  7. Сьома помилка полягає в тому, що деякі люди розморожують у мікрохвильовій печі заморожені фрукти і ягоди. Нічим хорошим це не закінчиться, більше того – це лише призведе «до величезного безладдя всередині вашої мікрохвильової печі». Якщо у вас немає часу чекати, поки фрукти та ягоди розтануть за кімнатної температури, складіть необхідну кількість у поліетиленовий пакет і покладіть його в миску з гарячою водою.
  8. Восьму помилку роблять люди, які хочуть зварити яйця у мікрохвильовій печі. Справа в тому, що мікрохвилі готують продукт зсередини, а це означає, що яйце може просто вибухнути. Навіть якщо цього не станеться, у яйця буде огидний смак. Якщо у вас немає часу зварити яйце звичайним способом у каструлі на плиті, спробуйте зробити в шкаралупі невеликий отвір і завантажити яйце в керамічну миску з гарячою водою. Потім поставте миску в мікрохвильову піч на потужність 50% і готуйте близько трьох-чотирьох хвилин.

Джерело: https://ladypapers.com/

переглядів: 459

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *