Як прокинутися зимового ранку?

Збір коштів на потреби армії України
10.12.2021

Як прокинутися зимового ранку?

До весни ще далеко, дні стоять холодні. І цей холод чи не найбільше відчутний, коли вранці ми повинні вибратися з теплого ліжка. А так не хочеться. І після того як втретє вимикаєш сигнал будильника, потім мусиш у поспіху збиратися і мчати на роботу, на ходу допиваючи гарячу каву та давлячись шматком бутерброда. І навіть якщо ви прокидаєтеся вранці без проблем, напевне, не раз запитували себе, як полегшити весь цей процес і легше вставати з ліжка уранці.

Ось кілька порад.

1) Якщо маєте таку можливість, то не економте на опаленні вранці. Добре було б, щоб ваша кімната прогрілася до того часу, коли вам доведеться вставати. Наприклад, можете налаштувати ваш кондиціонер ввімкнутися за 45 хвилин до пробудження. Приготуйте одяг, який ви маєте одягнути, напередодні і покладіть його біля обігрівача, так щоб він був теплим і приємним, коли ви одягнетеся.

2) Тримайте теплий халат і пару пухнастих домашніх капців поруч з ліжком, щоб ви могли одягнути їх відразу вибравшись з-під ковдри.

3) Постарайтеся встати, як тільки спрацює будильник. Адже якщо ви чекатимете, поки прокинетеся насправді, ваш розум зможе придумати безліч причин, чому подрімати ще п’ять хвилин – чудова ідея. Якщо ж ви рефлективно встанете на звук будильника, вам не доведеться щоранку воювати з собою.

4) Якщо ви звикли перемикати будильник раз за разом, і не вдається нормально встати, спробуйте покласти будильник далеко від ліжка. Адже коли ви вже один раз встали, виявиться, що все не так складно, і буде простіше переконати себе не повертатися до сну.

5) Прийміть душ. Тепла вода не лише допоможе зігрітися, а й активізує циркуляцію крові, що сприятиме пробудженню.

6) Гарячий чай або кава можуть творити чудеса, приносячи організмові тепло та бадьорість. Також можна звечора приготувати склянку теплої води та поставити її недалеко від ліжка. Випийте води, щойно прокинетеся, це допоможе збадьоритися. Можна додати в теплу воду трохи меду та лимону.
Також можна випити що-небудь перед сном – якщо ви прокинетеся через необхідність відвідати туалет, вам не захочеться дуже довго валятися в ліжку.
7) Ввімкніть світло, як тільки спрацює будильник. Взимку нам важче прокидатися, коли на вулиці ще темно, а яскраве світло пошле нашому мозку сигнал, що вже настав день і теж пора вмикатися

8) Якщо помічаєте, що вам постійно хочеться спати, і ви думаєте про своє ліжечко частіше, ніж зазвичай в зимовий період, це може бути знаком нестачі вітамінів. Наприклад, взимку організм отримує менше вітаміну D, джерелом якого є сонячні промені. Намагайтеся більше перебувати на сонці та здорово харчуватися, вживаючи яйця, печінку або риб’ячий жир.

9) Приготуйте гарячий сніданок, наприклад, кашу або яєчню, а не звичайну канапку. Можна звечора приготувати свою улюблену страву, тоді це буде додатковий стимул, щоб встати й смачно поснідати.

10) Намагайтеся добре виспатися протягом ночі. Звичайно, ви можете спати безпробудно цілу ніч, і все одно не хотіти вставати вранці. Проте залишити ліжко буде набагато важче, якщо людина виснажена й невиспана. Тому лягайте спати вчасно. Подбайте також про зручний матрац і теплу постіль, і щоб у спальні було мінімум світла й шуму.
Солодких снів і світлих ранків!

, переглядів: 751

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *