Як просто обмінюватися текстом та файлами між ПК та смартфоном

Збір коштів на потреби армії України
23.05.2022

Як просто обмінюватися текстом та файлами між ПК та смартфоном

Напевно, у кожного виникала ситуація, в якій потрібно було швидко передати текст з телефону на ПК або навпаки. Зробити це можна безліччю різних способів, але у випадку більшості з них про зручність не йдеться. Щоб вирішити цю проблему, була створена утиліта Clipt. Вона дозволяє буквально в пару кліків обмінюватися текстом та файлами між ПК та телефоном.

Спочатку потрібно встановити однойменне розширення для браузера на ПК. Ось посилання на версію Google Chrome. Потім поставити програму на смартфон (підтримуються і Android, і iOS девайси). Фінальний крок – авторизація з обох пристроїв в одному обліковому записі Google.

Тепер програмою можна користуватися та швидко передавати файли між ПК та телефоном. Між пристроями буде загальний буфер обміну, тобто можна скопіювати текст на смартфоні і вставити його на ПК або навпаки. Це дуже зручно.

Крім того, Clipt на ПК працює не лише у браузері, а й за його межами. Є можливість скопіювати текст у будь-якому запущеному додатку. Єдине – радимо не передавати в такий спосіб інформацію, що не містить особисті дані. Безпека понад усе.

Інши способи обміну інформацією між ПК та смартфоном

Також можна встановити програму Dropbox на ПК та смартфон. Мінімальний тариф у 10 доларів дозволяє зберігати 2 000 ГБ даних. А якщо використовувати безкоштовно, то після реєстрації доступно 2 ГБ.

Якщо у вас є профіль на Google, то система дає 15 ГБ для зберігання ваших даних. Можете скачати Google Диск на ваш смартфон для обмыну файлами між ПК та смартфоном.

Але що робити з текстом? Якщо треба дуже швидко передати текст зі смартфону на ПК чи навпаки можна використати усі можливі месенджери, або надішліть лист самому себе.

Джерело: https://gsminfo.com.ua/

 

 

переглядів: 457

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *